×

Ludzie nieustannie krytykowali ciało jego żony. Odpowiedź mężczyzny w końcu to ukróciła

Robbie Tripp to mężczyzna zakochany w swojej żonie po uszy. Dla niego Sara jest uosobieniem piękna i za żadne skarby nie chciałby w niej nic zmienić. Historie o tak gorącym uczuciu są piękne i z pewnością nikt by się nie spodziewał, że mogą zostać skrytykowane.

Robbie zamieścił zdjęcie swojej żony na Instagramie. Opis był zasadniczo trybutem złożonym ukochanej

„Kocham tę kobietę i jej krągłe ciało. Gdy stałem się mężczyzną zacząłem rozumieć kwestie feminizmu i tego, jak media marginalizują kobiety, przedstawiając szczupły i specyficzny standard piękna. Wtedy zdałem sobie sprawę, jak wielu mężczyzn kupiło to kłamstwo.

Dla mnie nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta ze zdjęcia. Pulchne uda, duża pupa i jej urocze wałeczki w talii”.

Krótko po tym wpis wywołał prawdziwą burzę. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, szczególnie tych negatywnych

Robbie jednak nie wydaje się przejmować krytyką. Planuje kontynuować wpisy opiewające miłość do żony i zdecydowanie skupia się na pozytywnych wypowiedziach.

„Od lat publikuję takie rzeczy. Cały czas piszę o mojej pięknej żonie i o tym, jak bardzo ją kocham. Nie spodziewałem się, że post trafi do tylu osób. Lubię zaskakiwać żonę drobnymi gestami miłości. Kiedy zobaczyła ten wpis, powiedziała, że to słodkie i podziękowała mi za to, że kocham każdy centymetr jej ciała”.

Robbie jest zadowolony, że jego stanowisko zwróciło większą uwagę na „krótkowzroczne podejście do kobiet w społeczeństwie”

„Nie ulega wątpliwości, że pulchne kobiety są marginalizowane i pomijane w mediach. Jest bardzo krótkowzroczna postawa wobec kobiet w społeczeństwie – muszą być szczupłe i wyglądać w pewien sposób, aby były uważane za piękne lub seksowne. To najodleglejsza rzecz od prawdy. Puszyste kobiety są piękne, a piękno ma wszystkie kształty i rozmiary, więc cieszę się, że ten post pomógł rzucić światło na kwestię, o której trzeba mówić. Otrzymałem wiadomości od kobiet z całego świata, dziękując mi za wpis i mówiąc mi, w jaki sposób pomógł im pokochać i zaakceptować siebie”.

Wspaniałe wyznanie miłości, dzięki któremu Robbie pomógł zaakceptować siebie wielu kobietom

Wielkie ukłony również za to, że mężczyzna wiedział, jak odpowiedzieć na krytykę. Negatywne komentarze absolutnie nie zmieniły jego stanowiska w tej kwestii.

Może Cię zainteresować

zamknij