×

Zmarł „Zombie Boy”. Ciało 32-latka znaleziono w jego domu w okolicy Montrealu

Zmarł Rick Genest, czyli „Zombie Boy”. Kanadyjski model znany był przede wszystkim z tatuaży, którymi ozdobione było całe jego ciało. 32-latek najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

Jego ciało znaleziono w dom

Ciało młodego mężczyzny znaleziono w jego mieszkaniu w okolicy Montrealu. Zagraniczne media informują, że „Zombie Boy” popełnił samobójstwo.

Model i aktor

Kariera Rick’a Genest’a rozpoczęła się w roku 2011, kiedy to wystąpił w teledysku Lady Gagi „Born This Way”. Model pojawił się kilkukrotnie w takich magazynach jak „GQ” czy „Vogue”. Grywał także w filmach oraz serialach.

Lady Gaga uczciła jego pamięć

Śmierć „Zombie Boy’a” skomentowała już Lady Gaga. Określiła go mianem „wstrząsającego”:

Musimy ciężko pracować, by zmienić nasze podejście, by zdrowie psychiczne zostało wysunięte na czołówkę, by przestało być tabu, o którym nie możemy mówić. Jeśli cierpisz, zadzwoń do przyjaciela czy rodziny dzisiaj. Musimy się wzajemnie ocalić

Raz już oszukał śmierć

Genest w wieku 15 lat już raz na swój sposób oszukał śmierć. Cierpiał na guza mózgu. Gdy lekarze postawili diagnozę, powiedzieli, że mogą go uratować, ale zostanie oszpecony do końca życia. W 2016 roku w jednym z wywiadów powiedział, że najprawdopodobniej wówczas dostał swego rodzaju obsesji na punkcie chorób i makabry.

Operacja oczywiście się udała, ale już jako 15-letni chłopiec zrozumiał, jak krótkie i przewrotne potrafi być ludzkie życie.

Tatuażowy rekordzista

„Zombie Boy” jest rekordzistą Guinnessa w dwóch kategoriach – tatuażach z owadami oraz z kośćmi. Pierwsza ozdoba pojawiła się na jego ciele, gdy miał 16 lat.

Niech spoczywa w pokoju…

Może Cię zainteresować