×

Tę polską reklamę o Świętach obejrzały miliony. Zrozumiesz dlaczego, gdy zobaczysz ją chociaż raz

Allegro, jak każdy z nas wie, to jedna z największych stron typu on-line, na której można kupić przeróżne rzeczy. Wykorzystując zbliżający się czas Bożego Narodzenia, autorzy portalu zdecydowali się stworzyć spot reklamowy. Chyba nikt z twórców nie spodziewał się aż takiego sukcesu.

Reklama podbiła serca widzów z całego świata i tydzień po opublikowaniu widziało ją już 4 mln osób! W krótkim filmie zapoznajemy się ze starszym mężczyzną, który mieszka samotnie ze swoim psem. Pewnego dnia dostaje przesyłkę, a w niej podręcznik do nauki języka angielskiego. W dalszych minutach śledzimy jego zmagania z zupełnie nową materią. Nauka języka pochłonęła go bez reszty i widać, że bardzo pragnie posiąść tę wiedzę. Robi to wszystko z jednego, bardzo ważnego i zarazem wzruszającego powodu, który poznajemy dopiero na samym końcu.

Zobacz cały film i nie zdziw się, że tak jak my, uronisz łezkę. Doceniamy to, w jaki sposób została zrealizowana ta reklama i jak autorzy podeszli do tematu Świąt. Życzylibyśmy sobie tego, aby wszystkie spoty były tak przemyślane i miały w sobie tyle pozytywnych emocji i wartości, o których coraz częściej zapominamy…

Może Cię zainteresować