×

Pierwszy śmiech dziecka i reakcja jego mamy. Niesamowite nagranie robi furorę w Internecie

Janusz Korczak pisał: „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. I właśnie teraz jego słowa nabrały dosłownego znaczenia. Wszystko za sprawą nagrania udostępnionego w Internecie, na którym widać śmiejącą się dziewczynkę. Co ciekawe, reakcja mamy na śmiech dziecka jest równie intensywnie komentowana, jak sama radość „bąbelka”.

Reakcja mamy na śmiech dziecka

Jak wywołać ogromną radość na małej buzi? Używając najlepszych motywatorów, którymi nie pogardziliby profesjonalni coachowie! „Jesteś najlepsza, jesteś najsłodsza, jesteś niesamowita, jesteś najlepsza na świecie”. Efekt może być tylko jeden. Wspaniały uśmiech!

Maluszek tak cudnie się szczerzy, że jego mama wręcz płacze ze śmiechu. Niektórzy z przekąsem mówią, że „grozi jej odwodnienie”. Pojawiły się nawet obawy, że kobieta nie może złapać tchu i swobodnie oddychać. Zwrócono również uwagę na „biedne szparagi”, które zamiast być konsumowane, to stygły na stole.

Na szczęście nic złego się nie wydarzyło, a wideo stało się hitem internetu!

Internauci są zachwyceni dziewczynką i jej mamą

Nagranie z tej uroczej sceny umieścił w sieci ojciec dziewczynki, Andrew Fischer. Napisał, że jego żona „kompletnie zatraciła się” w pierwszym uśmiechu ich dziecka.

Ilość wyświetleń można liczyć w setkach tysięcy, co świadczy o pozytywnym odbiorze filmiku. Zresztą, sami oceńcie.

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować