×

Z pozoru wygląda na zwykłą 25-latkę. Ale jej biodra mierzą w obwodzie aż 180 cm

Raylynn z Atlanty w Stanach Zjednoczonych robi prawdziwą furorę na Instagramie. Jej profil na dzień dzisiejszy obserwuje prawie 650 tysięcy fanów! Co w niej takiego niezwykłego? Jej biodra, które w obwodzie mają 180 centymetrów!

Chciała pochwalić się brzuchem po porodzie, a wszyscy patrzyli tylko na jej biodra!

Raylynn ma 25 lata i śliczną małą córeczkę, z którą na co dzień mieszka w Atlancie w stanie Georgia. Od pewnego czasu młoda mama jest bardzo aktywną instagramerką. Jej przygoda z tym portalem społecznościowym rozpoczęła się, kiedy opublikowała na nim zdjęcie swojej sylwetki tydzień po porodzie.

Początkowo chciała pochwalić się swoim płaskim brzuchem, który miała w tak krótkim czasie po porodzie. On został jednak przyćmiony przez jej biodra i pupę!

Chyba nic w tym dziwnego, prawda?

Od tej pory jej profil zaczynało obserwować coraz więcej osób, które zachwycały się jej sylwetką lub otwarcie ją krytykowały. Niektórzy wprost pytali, czy nie jest na coś chora. Wiele osób po prostu martwiło się o jej stan zdrowia. Dziewczyna bardzo irytowała się takimi komentarzami i odpisywała:

Nie, nie choruję na słoniowatość, ludzie są głupi!

Zaznaczała jednocześnie, że jest pewna siebie, a takie komentarze traktuje wyłącznie jako przejaw hejtu.

Cierpi na pewnego rodzaju zaburzenia

Tłumaczyła także, że lekarze sami dokładnie nie wiedzą, co jej dolega konkretnie. Wszystko wskazuje na to, że młoda kobieta cierpi na jakieś obciążenia genetyczne, które powodują zaburzenia w w odkładaniu się tkanki tłuszczowej.

Portal Daily Mail sugerował, że kształty Raylynn mogą być spowodowane przez wrodzony obrzęk limfatyczny tkanek, który wywołany jest zastojem chłonki (płynu tkankowego spływającego do naczyń chłonnych).

Ona jest dumna ze swojego ciała!

Sama Raylynn jest niesamowicie zadowolona ze swojej sylwetki – szczupłych ramion, wąskiej talii oraz naprawdę sporych bioder, ud i pośladków. Podkreśla, że jest pewna siebie i bardzo zadowolona. Do tego samego namawia osoby, które ją obserwują.

Odważ się być inna, uwierz w swoje piękno, obnoś się ze swoimi niedoskonałościami

Oskarżenia o przeróbkę zdjęć

Na profilu Raylynn pojawiły się także komentarze, w których internauci poddali w wątpliwość naturalność nietypowych kształtów Amerykanki. Wtedy młoda kobieta zmieściła kilka filmików, które miały potwierdzić, że przy jej zdjęciach nikt nie majstorwał. Podkreśliła także, że nie przechodziła żadnego rodzaju operacji.

A Wam podoba się figura Raylynn?

Może Cię zainteresować

zamknij