×

Rodzice przetrzymywali dzieci w klatkach. Maleństwa nie miały nawet dwóch lat

Serce się kraja, kiedy spojrzymy na to, co działo się w domu Ramona Zandejas i jego partnerki Mercadies Williams. Para została aresztowana przez władze hrabstwa Modoc w Kalifornii po tym, jak funkcjonariusze zabezpieczyli będące w ich posiadaniu trzy pistolety, amunicję i narkotyki. Nie to było jednak w tym wszystkim najbardziej wstrząsające.

Rodzice trzymali dzieci w klatkach

Kiedy policjanci weszli do jednego z pokojów, dosłownie zamarli. Zastali w nim drewniane łóżeczka, które były przykręcone do ściany w ten sposób, że tworzyły swego rodzaju klatki. Najgorsze było jednak to, że w środku przetrzymywanych było dwóch chłopców w wieku poniżej dwóch lat. Dzieci nie miały najmniejszych szans na to, żeby wydostać się z „łóżeczek”, bowiem były pozamykane na specjalne haczyki.

dailymail.co.uk

Para usłyszała już zarzuty

Funkcjonariusze natychmiast odebrali dzieci rodzicom i umieścili je w placówce opieki społecznej. Bezduszni rodzice trafili z kolei do aresztu. Oboje usłyszeli już zarzuty posiadania nielegalnej broni palnej, a także stworzenie zagrożenia dla życia i zdrowia dzieci. Zendejas i Williams mają możliwość opuszczenia aresztu po wpłaceniu 10 tys. dolarów grzywny na głowę.

Niektórzy nigdy nie powinni mieć dzieci…

Może Cię zainteresować