×

Funkcjonariusze znaleźli 123 zaginione dzieci. Trzy mają oznaki wykorzystywania

Ponad 123 zaginionych dzieci w ciągu zaledwie jednego dnia zostało odnalezionych w Detroit w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Służby bezpieczeństwa są w szoku, ponieważ wstępnie szacowano, że liczba ofiar, które padły ofiarami handlu ludźmi, nie będzie większa niż 16 osób. Wszystkie dzieci zostały poddane badaniom, które pokazały brutalną prawdę. Okazuje się, że co najmniej trójka z nich była wykorzystywana seksualnie.

Wstrząsające statystyki

Policja stanowa, której raport wskazuje na niewielką rozbieżność w stosunku do liczby odnalezionych dzieci podanej przez media, potwierdziła, że spośród 107 dzieci, co najmniej trzy mogły paść ofiarami molestowania seksualnego.

Dochodzenie w tej wstrząsającej sprawie wciąż trwa

Śledczy zaczęli już przeglądać akta zaginionych dzieci, podczas gdy służby bezpieczeństwa podjęły się sprawdzania miejsc, w których były one widziane po raz ostatni. Informacje na temat zaginionych nieletnich są wciąż niepełne, a dochodzenie w tej sprawie może potrwać bardzo długo.

WXYZ

W niektórych krajach handel ludźmi, a zwłaszcza dziećmi, nadal jest ogromnym problemem. Czy ten koszmar kiedyś się skończy?

Polecane

Może Cię zainteresować