×

Radosław Majdan pochwalił się internaucie, co lubi robić ze swoją Małgosią

Radosław Majdan pochwalił się internaucie intymnymi szczegółami swojego pożycia z Małgorzatą. Miało wyjść zabawnie, a wyszło nieco żenująco. Wygląda na to, że fani pary mogą również zaglądać do sypialni Majdanów.

Pechowa podróż do Meksyku

Gdy zima atakuje Polskę, Majdanowie postanowili się wybrać na rodzinne rajskie wakacje w Meksyku. I chociaż wszystko wydawało się przygotowane i dopięte na ostatni guzik, nie obyło się bez komplikacji. Radosław przez nieuwagę nadał do luku bagażowego nosidełko Henia, dlatego przez całą podróż na zmianę musieli trzymać chłopca na rękach.

Jak ci minęło to 150 tysięcy godzin?

– zażartowała Małgorzata do męża, gdy dotarli w końcu na miejsce.

W podróż z Majdanami wybrali się również synowie Rozenek z poprzedniego małżeństwa. To starszy syn Stanisław dodawał w mediach społecznościowych dużo zdjęć z egzotycznej podroży do Tulum.

Chociaż na początku pogoda nie rozpieszczała Majdanów, ci rozpieszczali… siebie. I jak zwykle chętnie dzielili się swoim uczuciem z fanami.

Radosław Majdan pochwalił się internaucie

Miło pooglądać błękitne niebo i rajskie widoki, ale są rzeczy, o których niekoniecznie chcielibyśmy wiedzieć. Jednak Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan doszli do perfekcji w relacjonowaniu swojego życia na Instagramie. Dużo mówią o małym Heniu, ale nie tylko. Oprócz wielu postów reklamowych, fani mogą również zobaczyć zdjęcia ukazujące miłość pary.

Romantyczne zdjęcia powstają również w Meksyku, gdzie popularna para zabrała ze sobą opiekunkę do dzieci. W takich warunkach z pewnością łatwiej odpocząć i pobyć sam na sam.

Radosław dodał zdjęcie, na którym zrelaksowana żona przytula się do jego pleców. Para siedzi na leżaku. Jeden z internautów skomentował fotografię, pisząc:

Macie tam deficyt leżaków, mogę podesłać! W sumie w zimie nie korzystam. Także bez krępacji proszę! Co wasze, to moje, jak to mówią…

– czytamy w komentarzu.

Dowcipny internauta doczekał się odpowiedzi od Radosława Majdana. Takiej, której z pewnością się nie spodziewał.

Dzięki, ale my lubimy leżeć na sobie 69

– odparł z obezwładniającą szczerością mąż „perfekcyjnej pani domu”.

Na szczęście na Instagramie nie ma zdjęć, które potwierdzałyby to „hobby” pary. Jeszcze.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij