×

Radosław pokazał film, na którym przeraźliwie krzyczy. Winna jest Gosia bez makijażu

Dzisiejszego poranka były piłkarz Polonii Warszawa, wrzucił na swój profil instagramowy archiwalny filmik. Radosław Majdan krzyczy z powodu swojej żony. Jesteście ciekawi dlaczego? ?

Radosław Majdan krzyczy z przerażenia!

Halloween udziela się także polskim celebrytom. Dziś internet zalewają przeróżne zdjęcia kostiumów, planów czy motywów z jakich korzystają gwiazdy. Wielu fanów z niecierpliwością oczekuje strojów, w jakie przebiorą się gwiazdy. Dzisiejszego poranka Radosław Majdan wrzucił na swojego instagrama film, gdzie w łóżku krzyczy z przerażenia. Okazuje się, że powodem strachu jest jego żona bez makijażu. Naturalnie chodzi o ogromny dystans, jaki ma do siebie Radek oraz jego ukochana.

Na nagraniu Majdan z przekąsem pyta swoich fanów, czy również zdarza im się wstać rano i obudzić się obok — i tutaj wrzasnął i skierował telefon na leżącą obok Rozenek, bez makijażu, a w maseczce. Do żartu Radka dołączył syn Gosi. Małgorzata nie bardzo rozumie dobry humor swoich chłopaków, co widać po delikatnym grymasie na jej twarzy. Zdjęcia prezenterki bez makijażu pojawiły się już kiedyś w sieci za sprawą Radosława. Naturalna żona, przepiękna — komentowali wówczas internauci.

Radosław Majdan krzyczy
Radosław Majdan z rodziną Instagram

Fani są zachwyceni i gratulują dystansu

Parze trudno odmówić dystansu i humoru. Wideo wpadło także na fanpage na Facebooku i tam również spotkało się z ciepłym przyjęciem. Pozytywną energią zarażają nim innych, co widać po reakcjach w sekcji komentarzy pod filmikiem:

Dobry humor to podstawa

Uwielbiam Was, Wasze poczucie humoru i wszystko, co jest związane z Wami. Chciałabym, żeby kiedyś moje małżeństwo tak wyglądało. pełne śmiechu i dystansu. Pozdrawiam z mroźnych Mazur

Nawet mój 2-latek śmieje się z Pana i naśladuje okrzyk przerażenia

Ostatnio Radosław Majdan grał w drużynie Blind Footballu. Drużyna Śląsk Wrocław Blind Football zdobyła I miejsce w rozgrywkach mistrzostw świata. Z tego faktu piłkarz nie krył zadowolenia i obficie udostępniał informację o mistrzostwie z pomocą social mediów.

Dobra panowie na poważnie. Czy Wasze kobiety też budzą u Was przerażenie bez makijażu???

Źródła: www.instagram.com, www.plotek.pl

Może Cię zainteresować

zamknij