×

Radosław Majdan podzielił się zdjęciem Gosi bez makijażu. „Naturalna żona, przepiękna”

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się bez makijażu na wakacjach w Wenecji. Wyglądała zupełnie inaczej niż zwykle. W takiej wersji nie widzieliśmy jej już od dawna. Postawiła na naturalne piękno wybierając się na romantyczną randkę z mężem.

Kolejne wakacje Majdanów

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali się na naprawdę długie wakacje. Najpierw razem z synami Perfekcyjnej Pani Domu wybrali się do Francji. To właśnie tam Małgorzata Rozenek spadła z jednorożca, ku uciesze swoich fanów.

Małgorzata Rozenek bez makijażu

Teraz para wybrała się na kolejny wyjazd, tym razem do Włoch. Odwiedzając Wenecję, nie przepuścili okazji, by wybrać się na randkę w jednym z najromantyczniejszych miast świata. Przy tej okazji, Radosław Majdan podzielił się na Instagramie fotografią z ukochaną. Największą uwagę zwraca wygląd Małgorzaty Rozenek-Majdan, która tym razem postawiła na naturalność.

W makijażu czy bez – Małgorzata Rozenek zachwyca fanów

Oczywiście fanom pary nie umknął ten szczegół. Tym bardziej, że Małgorzata Rozenek zwykle bardzo dba, by pokazywać się w perfekcyjnym makijażu i dopracowanej stylizacji. Jednak na zdjęciu i po komentarzach widać, że Małgosia równie dobrze wygląda bez makijażu:

Cudnie wyglądacie

Pięknie wyglądała pani Małgosia

Gosia jest na tym zdjęciu wprost urzekająca. Szczęście od Was bije

Naturalna żona, przepiękna Ci Ona

Co myślicie o Małgorzacie Rozenek-Majdan w naturalnym wydaniu?

Polecane

Może Cię zainteresować