Kategorie GwiazdyNewsyPolskaShowbiznes

Małgosia i Radek na romantycznym spacerze. Internauci nie mogli oderwać oczu od jej butów

Rodzina Majdanów jest obecnie na wakacjach we Francji. Przy tej okazji, małżeństwo wybrało się na romantyczny spacer i pochwalili się zdjęciami. Jednak to nie piękne widoki, a buty Małgorzaty Rozenek-Majdan wzbudziły szczególną uwagę internautów. Są pewni, że w takim obuwiu spacer z mężem nie trwał długo.

Małgorzata i Radosław Majdan na wakacjach

Rok szkolny skończył się już jakiś czas temu, więc rodzina Majdanów korzysta z okazji i spędza wakacje w Nicei we Francji. Oczywiście Małgosia i Radek wszystko relacjonują na swoich profilach w mediach społecznościowych. Na zdjęciach z wakacji zobaczyliśmy już jak prezentuje się Małgorzata Rozenek-Majdan topless na dmuchanym jednorożcu. Para pokazała też wideo, na którym Małgorzata spada do wody z tegoż jednorożca. Przypominamy to nagranie, bo na pewno poprawi wam humor.

Buty Małgorzaty Rozenek-Majdan skradły całą uwagę

Jednak ostatnie fotografie wywołały niemniej emocji niż zdjęcia bez stanika. Każde z małżonków pochwaliło się z pozoru zwyczajnymi kadrami z wieczornego spaceru. Pewnie para nie spodziewała się, że największą uwagę internautów przykuje stylizacja Małgosi, a szczególnie jej buty. Nie chodziło nawet o ich wygląd, ale o zaskakującą wysokość.

małgorzata rozenek majdan z radosławem majdanem na spacerze w wysokich butach
Instagram

Fani boją się, że buty zagrażają bezpieczeństwu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Fani nie mogli nadziwić się, czemu dama i perfekcyjna pani domu, zdecydowała się na spacer w tak niewygodnym obuwiu. Niektórzy w komentarzach wyrażali obawy o zdrowie, a nawet życie Małgosi:

Boli, gdy tylko patrzę

Idealne obuwie do skręcenia kostek i pozbycia się uzębienia

Faktycznie, ciężko uwierzyć, że da się w tym chodzić bez obawy o własne życie

Mina Pani Męża: „boże jak ona na tych szczudłach daje radę…”

małgorzata rozenek majdan z radosławem majdanem na wakacjach we francji
Instagram

Perfekcyjna pani domu odpowiada internautom

Musimy przyznać, że buty rzeczywiście wyglądają, jakby przed ich ubraniem, trzeba było przejść szkolenie z poruszania się na wysokościach. Jednak przeczy temu sama zainteresowana. Małgorzata Rozenek-Majdan nie pozostała głucha na głosy internautów. W instagramowej relacji zapewniła wszystkich, że buty są bardzo wygodne i nie sprawiają jej problemów.

No cóż, pozostaje nam tylko uwierzyć, że buty Małgorzaty Rozenek-Majdan rzeczywiście są bezpieczne.