×

Mama usłyszała krzyk 6-letniego syna. Chłopiec leżał w swoim łóżku z zakrwawioną głową

Każdy rodzic chociaż raz przeżył chwile grozy, gdy dziecko było chore lub przypadkiem zrobiło sobie krzywdę. Przy pociechach nawet chwila nieuwagi może mieć naprawdę nieprzyjemne konsekwencje, a cierpienie dziecka sprawia, że rodzice pragną zrobić wszystko, by ukoić ból.

Przerwany sen

Mama 6-letniego Tylera nie spodziewała się, że niebezpieczeństwo może czyhać w jej własnym domu. Chłopiec spokojnie spał w swoim pokoju w australijskim Macksville. W pewnej chwili Tammy usłyszała przerażający krzyk chłopca. Natychmiast pobiegła, by sprawdzić, co się stało.

Intruz

Tammy wpadła do pokoju Tylera i nie potrzebowała wiele czasu, by zrozumieć, że życie jej synka jest zagrożone. Głowa chłopca mocno krwawiła, a wokół jego małego ciałka owinięty był 3-metrowy pyton. Choć od krzyku minęło kilka minut, 6-latek miał na ciele ugryzienia.

Niebezpieczeństwo

Łóżko Tylera znajdowało się na podwyższeniu, wąż wpełzł na nie i wsunął się pod pościel chłopca. Mama wiedziała, że nie ma czasu do stracenia. Udało jej się wyswobodzić syna i zabrać do szpitala.

Częsty przypadek

Krwawe rany Tylera zostały zatamowane i chłopiec po kilku dniach opuścił szpital. Przerażające jest to, że podobne przypadki mają miejsce w Australii dość często. Aktywność węży latem jest znacznie większa i zdarza się, że przedostają się do domów.

W tym przypadku wszystko skończyło się szczęśliwie. Chłopiec i jego mama najedli się strachu, nic poważniejszego jednak się nie stało

Może Cię zainteresować

zamknij