×

Mamę obudził straszny zapach. Jej błąd omal nie doprowadził do śmierci jej dzieci

W środku nocy w pokoju małej Margot doszło do tragicznego zdarzenia. Dławiący zapach obudził matkę, której ukazał się przerażający widok. Z pokoju jej małej córeczki wydobywały się kłęby dymu. Jeden błąd w pokoju dziecka doprowadził do tragedii. Co było przyczyną pożaru?

Błąd w pokoju dziecka

Pewnej nocy mama 17-miesięcznej dziewczynki i dwuletniego chłopca przeżyła koszmar, którego żaden z rodziców nie chciałby doświadczyć. Ze snu wyrwał ją duszący zapach dymu. W pośpiechu obudziła swojego partnera Jima i pędem pobiegli do pokoju córeczki, gdzie ujrzeli zatrważający widok. Drzwi od sypialni były całe czarne, a spod nich wyłaniały się kłęby dymu. Matka w pospiechu wyrwała dziecko z zagrożonego pomieszczenia i uciekła z córeczką na zewnątrz. Ojciec w tym samym czasie udał się do drugiego pokoju, gdzie spał synek pary. Okazało się, że było to miejsce wolne od zadymienia, co wynikało z faktu że pokój znajdował się w innej części domu. Jim odłączył zasilanie w całym budynku. Rodzice dzieci byli w szoku. Jaki błąd w pokoju dziecka spowodował pożar?

Dopiero na zewnątrz para z ulgą przyjęła fakt, że nikomu tak naprawdę nic się nie stało. Mimo że córeczka była w opłakanym stanie.

Mała była cała czarna – jej twarz, włosy. Miała sadzę nawet w uszach i w nosie

– opisuje Mae, mama dziewczynki

Na ratunek przybyła straż pożarna oraz karetka pogotowia. Rodzina została objęta opieką lekarską. Przeprowadzono też dokładniejsze badania lekarskie. Strażacy ustalili, że wynikiem tragicznego zdarzenia była awaria sieci elektrycznej. Złe podłączenie grzejnika, spowodowało spięcie w przedłużaczu. Właśnie to doprowadziło do nieszczęścia.

Trauma do końca życia

Matka dziewczynki jest wdzięczna losowi za to, że bliskim nie stało się nic poważnego. Jednak jej córeczka od momentu zdarzenia przeżywa koszmary nocne.

Margot często się budzi. Ma też problemy z zaśnięciem

– wyjawia.

Mae Short opisała całe zdarzenie, aby ustrzec rodziców przed katastrofą, która może się wydarzyć, kiedy zapominamy o odłączeniu urządzeń z gniazdek.

To bardzo ważne, bo jak widzimy, może dojść do tragedii. Chcę również zaznaczyć, że warto posiadać alarm przeciwpożarowy

– przypomina matka dziewczynki.

Źródła: www.mjakmama24.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij