×

W zaroślach zauważyli 7-metrowego, rozdętego pytona. Bez zastanowienia rozcięli go

Wa Tiba, mieszkająca w Indonezji, pewnego dnia wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Dopiero po pewnym czasie znaleziono jej ciało… wewnątrz 7-metrowego pytona siatkowego.

Reklama

Bardziej bała się dzików niż węży

Wa Tiba miała do przejścia niecały kilometr. Niestety, do punktu docelowego nie dotarła nigdy. Tereny, w których doszło do tego przerażającego zdarzenia, zamieszkują pytony siatkowe. Są to jedne z największych węży. Ich głównym pożywieniem są małe ssaki, a od ludzi trzymają się zazwyczaj z daleka. Atak na człowieka jest więc niezwykle rzadki. Kobieta wcale nie bała się więc takiego niebezpieczeństwa. Bardziej przerażała ją obecność dzików, które niszczyły jej uprawy.

Poszukiwania

Gdy 54-latka długo nie wracała, jej siostra postanowiła rozpocząć poszukiwania. Kolejnego dnia włączyło się w nie już 100 ochotników. W końcu znaleziono rzeczy zaginionej Wa. Niedaleko nich znajdował się 7-metrowy pyton. Był tak wielki, że nie mógł się poruszać. Kilku mężczyzn zabiło go, po czym rozcięło w miejscu wypukłości. Niestety, sprawdziły się najgorsze przypuszczenia prowadzących akcję poszukiwawczą. We wnętrzu pytona znajdowała się zaginiona kobieta. Nie żyła.

Reklama

Może Cię zainteresować