×

Psychozabawa na święta: co mówi o Tobie styl ubierania choinki?

Psychozabawa na święta: okazuje się, że styl, w którym ozdabiasz drzewko, może sporo powiedzieć na temat Twojej osobowości. Wybierz jeden obrazek i przekonaj się, co oznacza Twój wybór.

Psychozabawa na święta

Niektórzy nie mogą się doczekać i stroją drzewko choinkowe na wiele tygodni przed świętami. Inni czekają do Wigilii, żeby powiesić pierwsze ozdoby i zapalić lampki. W każdym domu inaczej przeżywamy święta. Inaczej przystrajamy też świąteczne drzewka. Sztuczna albo prawdziwa, mała albo duża, zielona albo biała – wybór zależy od nas, tak samo jak to, jakie ozdoby wybierzemy oraz ich będzie. Choinki są tak samo wyjątkowe, jak domownicy. I mogą sporo powiedzieć na temat tych, którzy je przystrajają.

Papilot.pl opublikował świąteczną psychozabawę, jej zasady są bardzo proste. Spójrz na obrazek i bez analizowania wybierz drzewko, które najmocniej przykuwa Twoją uwagę. Pamiętaj, że musi to być Twoja pierwsza myśl.

Którą choinkę wybierasz?

Psychozabawa na święta
Papilot.pl

#1 Choinka pierwsza: wyjątkowa – jesteś osobą pewną siebie i trwale dążącą do celu. Dużą wagę przykładasz do tego, jak wyglądasz i jak postrzegają cię inni. Warto czasem odrobię odpuścić i skupić się na tym, co naprawdę ważne.

Papilot.pl

#2 Choinka druga: wyrafinowana – jeśli to drzewko pełne prezentów jako pierwsze przyciągnęło Twoją uwagę, oznacza to, że jesteś kimś, kto potrafi zmieniać świat na lepsze. Nawet niewielkie działania, jakie podejmujesz, wpływają na dobro ogółu. Zazwyczaj działasz po swojemu i nigdy nie podążasz za tłumem. Nie pozwól jednak, żeby zazdrość przejęła kontrolę nad Twoim działaniem.

Psychozabawa na święta
Papilot.pl

#3 Choinka trzecia: kochająca – harmonia i spokój – to cenisz sobie najbardziej. Jesteś niezwykle empatyczna, sprawdzasz się w roli mediatora. Pamiętaj o znalezieniu złotego środka – musisz zadbać również o swoje potrzeby.

Psychozabawa na święta
Papilot.pl

#4 Choinka czwarta: kreatywna – szukasz kreatywnych rozwiązań, jesteś bystra i pomysłowa. Dzięki temu świetnie sobie radzisz na polu zawodowym. Ale w życiu prywatnym bardzo łatwo Cię zranić. Otwarte serce i ogromna wrażliwość może okazać się problemem.

Psychozabawa na święta
Papilot.pl

#5 Choinka piąta: analityczna – stale kontrolujesz, planujesz i lubisz poszerzać wiedzę. Dzięki temu zawsze masz coś ciekawego do powiedzenia, a znajomi po prostu lubią Twoje towarzystwo. Naturalna choinka to znak, że stawiasz na minimalizm.

Papilot.pl

#6 Choinka szósta: optymistyczna – masz duże poczucie humory i widzisz szklankę do połowy pełną. Towarzyszy Ci entuzjazm, którym zarażasz innych. Jest jednak rzecz, nad którą warto popracować – postaraj się panować nad impulsywnymi reakcjami.

Fotografie:

Może Cię zainteresować