×

Przystojny mąż znanej influencerki. Kobiety jej zazdroszczą!

Przystojny mąż znanej influencerki – tak pisze o nim wiele portali. Podobno kobiety (i nie tylko!) bardzo jej zazdroszczą i większość z nich chciałaby być na jej miejscu. Bardzo jesteśmy ciekawi, czy i Wy macie podobne zdanie na ten temat.

Piękna ona i piękny on

Kenza Zouiten to szwedzka influencerka. Być może niektórzy z Was ją kojarzą, zwłaszcza jeśli interesujecie się modą. Jest bowiem jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w całym Internecie. Aktualnie jej instagramowy profil obserwuje już ponad 1,8 miliona followersów. Co więcej, jej internetowy pamiętnik także cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Być może dzieje się tak dlatego, że Kenza nie tylko pokazuje tam swoje stylizacje, ale i bardzo dużo zdradza na temat życia prywatnego. I tu zaczyna robić się coraz ciekawiej… Podobno wiele pań obserwuje Zouiten właśnie ze względu na to, że mogą bezkarnie patrzeć na jej przystojnego męża

Przystojny mąż znanej influencerki

Ponad 4 lata temu Kenza Zouiten poślubiła Aleksa Subosica, który uważany jest przez wiele pań za jednego z najprzystojniejszych partnerów światowych influencerek. Para poznała się w lutym 2009 roku na Blog Awards. Niewielu pamięta, ale Kezna napisała wówczas na swoim blogu: „Spotkałam dziś mojego męża”. Wtedy ruch wykonał Aleks i napisał do niej e-maila. Później było coraz piękniej i tak Kenza i jej mąż doczekali się dwójki uroczych maluchów. Nikoli, która urodziła się w 2019 roku oraz malutkiego Danil, który przyszedł na świat w marcu tego roku. Patrząc na ich zdjęcia bardzo trudno jest im nie zazdrościć. Są piękni, młodzi i bogaci. Wspaniała rodzinka!

Wróćmy jednak do głównego obiektu naszych zainteresowań, czyli Aleksa Subosica. Co wiemy na temat tego przystojniaka? Otóż ma 36 lat, czego kompletnie po nim nie widać i urodził się w Szwecji. Ciekawostką jest to, że ma serbskie korzenie. Jest też bardzo wysportowany. Jego sylwetka robi ogromne wrażenie. Zresztą nie ma się co dziwić, ponieważ mężczyzna jest aż siedmiokrotnym mistrzem karate.

Źródła: www.instagram.com, www.papilot.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij