×

Dzieci Williama i Kate w niebezpieczeństwie. Na teren pałacu wtargnął przestępca

To, co za chwilę przeczytacie, brzmi wręcz nieprawdopodobnie. Trudno dopuścić do siebie myśl, że mogło dojść do takiego niebezpieczeństwa w przypadku członków brytyjskiej rodziny królewskiej. „The Sun” podaje, że na dziedziniec posiadłości wtargnął mężczyzna, który ma za sobą 7-letni wyrok. Przestępca podszedł do dzieci Kate i Williama!

Brytyjski „The Sun” informuje, że brytyjska rodzina królewska ma za sobą chwile prawdziwej grozy. Na teren pałacu wtargnął obcy mężczyzna. Jak się później okazało, w 2008 roku został skazany na 7 lat pozbawienia wolności za tortury.

Przestępca podszedł do dzieci Kate i Williama

Przestępca podszedł do dzieci Kate i Williama!

Darren Benjamin przyjechał w okolice posiadłości z dostawą mebli. Gdy zobaczył bawiące się na dziedzińcu książęta, próbował się do nich zbliżyć. Nie wiadomo jakie miał zamiary. Szczęśliwie George, który niedawno skończył 6 lat, Chatlotta oraz Louis znajdowali się pod czujnym okiem niani. Natychmiast wszczęła alarm. Właśnie dzięki jej szybkiej i właściwej reakcji nie doszło do żadnej poważnej sytuacji.

Przestępca zbliżył do dzieci Kate i Williama

Uruchomiono sprawdzenie systemu zabezpieczeń

W tej chwili uruchomiono przegląd zabezpieczeń i ulepszeń systemu bezpieczeństwa. Osoba z obsługi w rozmowie z „The Sun” powiedziała:

Gdy tylko poinformowano nas o tej sytuacji, uruchomiliśmy pilny przegląd zabezpieczeń, aby sprawdzić, czy obecny system i procedury są odpowiednie

Naprawdę trudno jest uwierzyć w to, że dopuszczono, aby osoba z taką przeszłością w ogóle znajdowała się w okolicy pałacu. Oby taka sytuacja więcej się już nie powtórzyła.

Może Cię zainteresować