×

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. „Umrze dużo starszych ludzi”

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego dotyczy śmierci wielu seniorów, ale niekoniecznie z powodu Covid-19. Stanie się to „w dużym mieście”.

W Polsce gorzej niż w Brazylii

8 kwietnia resort zdrowia poinformował o 27 887 nowych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i śmierci 954 osób. To zatrważająca liczba. Już ostatniego dnia marca, gdy dobowa liczba zgonów przekroczyła 600, zrobiło się groźnie, natomiast to, co wydarzyło się w ciągu minionej doby to już absolutna tragedia.

Zaledwie wczoraj media donosiły o dramatycznej sytuacji w liczącej 211 milionów obywateli Brazylii, gdzie w ciągu jednej doby zmarło 4 195 osób. 38-milionowa Polska z 954 zmarłymi jest już w gorszej sytuacji, biorąc pod uwagę liczbę zgonów na milion mieszkańców.

Jak przewiduje jasnowidz Krzysztof Jackowski, sytuacja jeszcze się pogorszy. W programie Wideoprezentacje zdradził, co czeka Polaków w ciągu najbliższych miesięcy. Podczas nagrania doszło do dziwnego incydentu. Nagle rozległ się dźwięk dzwoneczka, którego źródła jasnowidz nie był w stanie zlokalizować. Ujawnił jednak, że to nie pierwszy raz, gdy podczas transmisji na żywo słyszy dźwięk, pochodzący najwyraźniej nie z naszego wymiaru czasoprzestrzennego.

Niestety, tym razem zwiastował wyjątkowo ponurą wizję. Jackowski przyznał, że w najbliższym czasie nastąpi wzrost śmiertelności wśród seniorów , chociaż nie jest w stanie określić przyczyny:

W jakimś szpitalu w Polsce, w dużym mieście będzie afera, bo w krótkim czasie umrze dużo starszych ludzi. Ale to chyba nie na zarazę. Będzie o tym głośno.

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego

O tym, że koronawirus jest najbardziej niebezpieczny dla seniorów i osób cierpiących na choroby przewlekłe, wiadomo od początku pandemii. Seniorzy znaleźli się w dodatkowo ciężkiej sytuacji, gdyż z powodu sytuacji epidemicznej, mają utrudniony dostęp do specjalistów oraz zabiegów medycznych, których wymaga ich stan. Nawet pilne operacje onkologiczne są przekładane na bliżej nieokreślone terminy, o czym ostatnio przekonał się poseł Solidarnej Polski, Tadeusz Cymański, zapisany na operację wycięcia nowotworu.

Jasnowidz Jackowski zapowiada, że problemom w ochronie zdrowia i umieralności seniorów będą towarzyszyły zawirowania polityczne:

Bardzo ważna osoba polityczna w Polsce nagle podaje się do dymisji. Przyczyn nie będzie. Ktoś z bardzo wysokiego świecznika. […] To będzie jego decyzja. Rząd zacznie kruszeć. To odejście tego polityka ze świecznika spowoduje, że inne osoby z koalicji zaczną myśleć o sobie. […] PiS nie dotrwa do następnych wyborów. PiS się unicestwi – może nie jako partia, ale jako koalicja i będzie to manewr zamierzony. I tak to zostawiam.

Źródła: wiadomosci.gazeta.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij