×

Siostra Łucja przepowiedziała, który kraj jako jedyny w Europie przetrwa III wojnę światową

Zakonnica Łucja dos Santos z Fatimy miała być świadkiem objawień Matki Bożej. Siostra do końca życia przebywała w klasztorze, a informacje zawarte w wizjach przekazywała zakonnikowi Augustynowi Fuentesowi – jako jeden z nielicznych mógł mieć kontakt z zakonnicą. W swoich przepowiedniach ujawniła m.in. zamach na Jana Pawła II i nawiązała do kraju, który jako jedyny przetrwa III wojnę światową.

Te kraje ucierpią najbardziej

Łucja dos Santos przewidziała, że kolejna wojna ma być związana z użyciem broni jądrowej. W skutek ogromnego kataklizmu najbardziej ucierpieć mają Niemcy – zostaną zalane wodą podobnie jak Dania i Holandia. Zakonnica nawiązała również do Francji, a raczej jej stolicy. Jak się okazuje, Paryż ma spłonąć, jednak z czasem zostanie odbudowany.

Pixabay

Co stanie się z Polską?

Według przepowiedni zakonnicy jedynym krajem, któremu uda się przetrwać III wojnę światową, jest właśnie Polska. To właśnie od niej ma zależeć przyszłość Europy, bowiem żadne miasto w naszym kraju nie zostanie zniszczone przez broń jądrową. Nie zmienia to jednak faktu, że spora część kraju będzie zagrożona bombardowaniem w skutek czego ludność zostanie tymczasowo ewakuowana.

Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnięcie. Atakowane będą tylko porty, obiekty strategiczne i przemysłowe. Dużych zniszczeń nie będzie, bo polska obrona do tego nie dopuści.

Zakonnica uważa, że działania wojenne przeniosą się w głąb Niemiec, dlatego nasz kraj zostanie ocalony.

Nadchodzące wypadki zmienią oblicze Ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa.

Czy to znak, że możemy spać spokojnie?

Może Cię zainteresować

zamknij