×

Przepowiednia wróżki Regelindy na 2021 rok. Które znaki zodiaku czekają zmiany?

Przepowiednia wróżki Regelindy na 2021 rok pozwoli odpowiednio nastawić się do tego, co czeka nas w najbliższych miesiącach. Ten rok będzie wyjątkowy dla wszystkich znaków zodiaku. Wróżka podzieliła się swoją szczegółową analizą tarota na 2021 rok.

Przepowiednia wróżki Regelindy

Wróżka Regelinda może poszczycić się wieloletnią karierą w dziedzinie wróżbiarstwa. Ma na swoim koncie wiele sprawdzonych przepowiedni, dlatego warto dowiedzieć się, co jej zdaniem wydarzy się w 2021 roku. Na prośbę serwisu o2.pl, wróżka rozłożyła karty tarota i dokładnie wyjaśniła, co czeka poszczególne znaki zodiaku.

Dla sporej części społeczeństwa będzie to rok wielkich zmian. Wiele osób nareszcie odnajdzie swoje przeznaczenie i natrafi na długo poszukiwaną, właściwą drogę.

#1 Baran (21 marca – 19 kwietnia)

W tym roku wszystkie osoby spod znaku Barana przejmą role przywódcze. Będą dynamicznymi pionierami, jednak otaczająca rzeczywistość sprawi, że będą zmuszone na moment zatrzymać i poddać refleksji. 2021 rok będzie dla niektórych Baranów ciężki, ponieważ będą też musiały się dostosować do panujących warunków. Dla części z nich może to być ogromne wyzwanie.

#2 Byk (20 kwietnia – 22 maja)

Byki należą do osób, które nie przepadają za zmianami. Cenią sobie wygodę i luksus, dlatego w tym roku będą mogły o nich jedynie marzyć. Ale to właśnie dzięki rozbudowanej wyobraźni będą w stanie z czasem zrealizować i zmaterializować swoje najskrytsze pragnienia.

#3 Bliźnięta (23 maja – 21 czerwca)

Dla Bliźniąt będzie to rok pełen zmian. Bliźnięta zwykle lubią zmiany, dlatego nie powinno to stanowić dla nich trudności. Niemniej jednak w 2021 roku będą zmuszone dokonać trudnego wyboru. Dla wybranych osób spod tego znaku będzie to moment podjęcia decyzji o nowym kierunku działania. Inni będą musieli wybrać miłość lub zawiązać nowe kontakty.

#4 Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Rak w tym roku rozstanie się z marzeniami i starymi miłościami. W 2021 roku Raki usuną się nieco w cień i właśnie w ten sposób będą chciały przetrwać trudny czas. Raki uwielbiają mieć poczucie, że posiadają coś stałego, dlatego tak istotne jest dla nich, aby posiadać np. własne mieszkanie czy dom.

#5 Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

W tym roku Lwy czekają wielkie zmiany. Część z nich zmieni zawód, inni założą swój własny biznes. 2021 rok to dla nich czas odrodzenia, dlatego niezależnie od światowych wydarzeń, Lwy znakomicie odnajdą się w nowej rzeczywistości. Osoby spod tego znaku będą czuły wolność i z optymizmem ruszą naprzód.

#6 Panna (24 sierpnia – 22 września)

Nadszedł moment, w którym Panny powinny nareszcie przestać obawiać się własnych marzeń. Choć niekiedy na ich drodze mogą pojawić się niepowodzenia lub drobne problemy, Panny nie powinny się poddawać. Nowy rok będzie dla nich oznaczał pojawienie się nowych celów, pomysłów i miłości.

#7 Waga (23 września – 22 październik)

2021 nie będzie zbyt pomyślny dla Wag, ponieważ odczują one bardzo mocno skutki ograniczenia kontaktów międzyludzkich. Waga powinna przestać żyć w niepewności i spróbować wyjść poza swoją strefę komfortu. Nadszedł czas, aby zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne.

#8 Skorpion (23 października – 21 listopada)

Skorpiony charakteryzuje energia Feniksa, która sprawia, że z łatwością podnoszą się z popiołów. Osoby spod tego znaku są wyjątkowo zharmonizowane i uwielbiają być wzorem dla innych. W tym roku będą miały okazję sprawdzić się w tej roli.

#9 Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

W 2021 roku Strzelcom będzie przyświecać hasło: „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. Czekają je diametralne zmiany. Na drodze do osiągnięcia celu pojawią się rozmaite niepowodzenia i porażki. Ostatecznie jednak Strzelec i tak osiągnie sukces.

#10 Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

W 2021 roku Koziorożce będą mogły się rozmarzyć. Wraz z Nowym Rokiem rozpoczną nowy etap w życiu. Na samym początku będą postępowały dość ostrożnie. Później jednak widząc, że okoliczności są sprzyjające, ruszą z kopyta. Dla sporej części osób ten rok będzie porą na zebranie efektów swojej pracy. Inni doświadczą przełomu, który pomoże im podjąć decyzję o tym, co powinni zrobić.

#11 Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Wodnik będzie w tym roku nawiązywał sporo, nowych kontaktów. Niestety wiele osób nie będzie w stanie go zrozumieć. Będzie zmuszony odnaleźć w sobie pokłady refleksji i dystansu, które umożliwią mu skuteczną komunikację.

#12 Ryby (19 lutego – 19 marca)

2021 rok będzie dla Ryb świetnym okresem. Póki co, Ryby żyją w pewnej iluzji, z której będą mogły teraz się uwolnić. W tym roku czeka je awans. Nareszcie doznają poczucia docenienia i dowartościowania.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook, Freepik

Może Cię zainteresować