×

Przepowiednia Aidy na 2022 rok zaczyna się spełniać!

Aida Kosojan-Przybysz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzek w Polsce. Pod koniec każdego roku dzieli się swoją wizją na nadchodzący czas. Jej przepowiednia na 2022 rok zaczyna się spełniać!

Rok korytarza – przepowiednia Aidy Kosojan-Przybysz na 2022rok

Każdego roku w miesięczniku „Wróżka” Aida publikuje swoją wizję dotyczącą nadchodzącego roku. W listopadowym wydaniu na 2021 roku opisała nadchodzący rok „miecza i korytarzy”.

Korytarze są w naszych myślach. Spotykamy żal, żałobę, sytuacje z których nie możemy się wycofać.

W wizji Aidy była mowa o korytarzu:

[…]Jak korytarz, to drzwi i klucz. Na pewno tym kluczem nie powinien być w 2022 roku strach, który wykolei cię z właściwej trasy. Wtedy możesz utkać w labiryncie własnej wyobraźni. To niebezpieczne, bo rzeczywistość i prawdę zostawisz za zamkniętymi drzwiami.[…]

Rok Korytarza to też sąsiedzi nie tylko ci blisko, ale też globalnie: cała planeta. Dbajmy o wspólną przestrzeń: o porządek, szacunek, poszanowanie praw. Za ścianami wielu państw, usłyszymy nie tylko muzykę, ale też wystrzały, krzyki o równość, wołanie o pomoc. Korytarzami, przekraczając progi granic, będą szli ludzie w poszukiwaniu wody, jedzenia, bezpieczeństwa, schronienia, pracy i nowych życzliwych sąsiadów.

Już na początku 2022 roku, pojawiły się pierwsze problemy na granicy polsko-białoruskiej. Tysiące ludzi czekało w korytarzu, by zostać wpuszczonym do nowego świata. Motyw korytarza jest tu niezwykle istotny i trafnie opisuje sytuację w naszym kraju. Korytarze z wizji również odzwierciedlają drogi i korytarze ewakuacyjne, którymi Ukraińcy uciekali z kraju przed wojną.

Jak korytarz, to drzwi i klucz. Na pewno tym kluczem nie powinien być w 2022 roku strach, który wykolei cię z właściwej trasy. Wtedy możesz utkać w labiryncie własnej wyobraźni. To niebezpieczne, bo rzeczywistość i prawdę zostawisz za zamkniętymi drzwiami.

Strach przed wojną z pewnością zmienił naszą rzeczywistość. Aida ostrzegała, by nie poddać się negatywnej spirali myśli. Ostrzega, by nie zatracić się w negatywnych wyobrażeniach, tylko żyć rzeczywistością.

W dalszej części wypowiedzi wizjonerka zwraca też uwagę na kwestie związane ze zdrowiem i walką o życie. Aida również wspomniała o sąsiadach, których dziś rozumiemy w zupełnie innej perspektywie.

Dbaj o zdrowie, żeby żyć i żyj, dbając o zdrowie. Pamiętaj o sąsiadach, bo twoje zdrowie to nie tylko twoja sprawa. Nadal na polu walki widać rycerzy w białych fartuchach, ich misja jeszcze się nie skończyła. Oni mają przed sobą jeszcze kilka lat ciężkiej pracy, wspólnie dbajmy o ich kondycję. Oni też są twoimi sąsiadami.

Służba zdrowia po ciężkiej walce z pandemią nie ma czasu na odpoczynek. Ofiary wojny, która wybuchła w Ukrainy potrzebują ich pomocy. Codziennie w ostrzeliwanych miastach lekarze i pielęgniarki walczą jak rycerze.

Aida zdradza, kiedy będzie odpowiedni czas na podejmowanie kluczowych decyzji

Jej zdaniem, 2022 rok powinien być progiem przekraczania własnych słabości i strachu, podnoszenia poprzeczki. Dlatego nie należy bać się zmian i podejmowania trudnych decyzji. Według niej, nadchodzący rok będzie bardzo dobry momentem dla ważnych, życiowych wyborów.

(…) poszukując właściwych drzwi, czujnik światła zapala się i pokazuje prawdę w dniach: 2, 20, 22, tak jak wygląda 2022. To samo dotyczy całego lutego. W tych dniach z dwójkami możesz pukać do drzwi sąsiada, żeby coś wyjaśnić, załatwić. To też dobry czas na podpisywania umów, pod warunkiem że wszystko poddasz wcześniej głębokiej analizie.

Wizjonerka przyznaje, że przepowiednia dotycząca 2022 roku była dla niej sporym wyzwaniem, ze względu na panujący w wielu obszarach chaos. Tym ważniejsze jest poszukiwanie harmonii, budzenie świadomości, oparcie się lękom i analizowanie sytuacji.

Jedyny klucz, który otwiera właściwe drzwi, jest na twojej szyi. Musisz żyć w zgodzie ze sobą, żeby go tam znaleźć.– kończy Aida.

Przepowiednia została opublikowana w listopadowym wydaniu magazynu „Wróżka”

Cała treść wizji Aidy Kosojan-Przybysz została opublikowana w listopadzie 2021 roku. Jeszcze zanim pojawiły się problemy na Polskiej granicy. Jest to dowód na to, że wizja jasnowidzki została opisana na długo przed wydarzeniami, o których mówi.

Kim jest Aida?

Ta jasnowidzka przyszła na świt w słonecznej Gruzji. Pierwszej spełnionej wizji doświadczyła w wieku 4 lat. Kiedy zaginęła córka sąsiadów, powiedziała im, aby się nie martwili, bo ona nie zaginęła, tylko wyszła za mąż. Jej słowa okazały się prawdziwe. Zginiona dziewczyna wróciła do domu jako mężatka. Porwanie i wydanie za mąż było w latach 60-tych w Gruzji dość powszechną praktyką.

Babcia Aidy bardzo szybko zorientowała się, z czym ma do czynienia. Wtedy wzięła swoją wnuczkę na bok i powiedziała jej, aby o takich rzeczach najpierw mówiła jej lub mamie. Doskonale wiedziała, jak należy w takim przypadku postępować, ponieważ i ona miała taki dar. Tak jak druga babka Aidy. Jak się okazuje, dar ten był przekazywany w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Teraz Aida mieszka w Warszawie. Wraz z miłością swojego życia – mężem Adamem. Przebywa tu już od ponad 30 lat i aktualnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzek i wizjonerek w Polsce.

Może Cię zainteresować

zamknij