×

Przedkomunijna stylizacja dla dziewczynki. Internauci są oburzeni!

Przedkomunijna stylizacja dla dziewczynki, z którą film pojawił się w sieci, wywołała niemałe poruszenie wśród internautów. Szczerze powiedziawszy trudno uwierzyć w to, z czego składa się ten komplet.

Lata mijają, czasy się zmieniają…

Bezsprzecznie komunijne przyjęcie było kiedyś bardzo skromną uroczystością, którą obchodziło się w gronie najbliższej rodziny. Skromniejsza była nie tylko impreza, ale i prezenty otrzymywane przez dzieci. Lata jednak mijają i dziś nic nie jest już takie jak kiedyś. Książki, łańcuszki, zegarki, czy ewentualnie rowery, zastąpiły smartfony, drogie konsole do gry lub quady. Z kolei samo przyjęcie przypomina bardziej wesele. Wygląd dzieci pierwszokomunijnych również uległ zmianie. No cóż dzisiejsze komunie to już inna „bajka”.

Aktualnie nie w każdej parafii obowiązują identyczne stroje, czyli alby. Dlatego niektóre uroczystości zmieniły się w istny wybieg mody. W rozmowie z „Faktem” ksiądz Janusz Koplewski wyznał:

Widziałem dziewczynkę w sukni z trenem, wyglądała jak panna młoda. To nie wina dzieci, a dorosłych.

Przedkomunijna stylizacja dla dziewczynki
Pxhere

Przedkomunijna stylizacja dla dziewczynki

Jednak to jeszcze nie wszystko w sieci pojawiają się zdjęcia i filmiki, które pokazują nietypowe elementy komunijnej garderoby. Pewna TikTokerka podzieliła się spersonalizowanym zestawem przedkomunijnym swojej siostrzenicy.

Jeśli przemknęło Wam przez myśl, że to nic dziwnego, dodamy, że łudząco przypominał on taki, jak te noszone na wieczorach panieńskich przez przyszłe panny młode. Jak dokładnie wyglądał? Komplet był atłasowy, spersonalizowany, a na szlafroku znajdował się krzyż i napis „Pierwsza komunia święta”. Dziewczynka pozuje w nim na tle balonów z okazałym diademem na głowie.

@theadyskizzy My Beautiful Grand Neice Looking Beautiful For Her 1st Holy Communion Tomorro 💖 #fyp #foryoupage #commuion #firstcommunion ♬ Isn't She Lovely – Stevie Wonder

Jeśli myślicie, że to wyjątek, jesteście w dużym błędzie. W sieci można znaleźć coraz więcej takich elementów garderoby. Ba! Rodzice mogą też kupić pierwszokomunijnym dzieciom spersonalizowane wieszaki, szklanki czy kapcie. Produkty takie jak te można znaleźć na przykład w ofercie jednego ze sklepów rękodzielniczych w Irlandii.

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), Facebook, TikTok, Pxhere

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij