×

Prośba 93-latki o więcej piwa! Seniorka utknęła w domu przez koronawirusa

Prośba 93-latki o więcej piwa stała się hitem Internetu! Żartobliwa fotografia seniorki, która utknęła w domu z powodu pandemii koronawirusa obiegła świat. Ta historia ma jednak zaskakujący finał.

Prośba 93-latki o więcej piwa

93-letnia kobieta z Pensylwanii utknęła w domu w trakcie pandemii koronawirusa, a przy okazji skradła serca milionów internautów. Olive Veronesi mieszka w Seminole w stanie Pensylwania. A w związku z tym, że należy do tzw. grupy wysokiego ryzyka pozostaje cały czas w miejscu zamieszkania.

Przebywając w izolacji, zdała sobie sprawę, że zabrakło jej niezwykle ważnego napoju — piwa! Wpadła więc na ciekawy pomysł, jak poinformować o swojej palącej potrzebie. Stanęła przy oknie, trzymając puszkę po piwie oraz kartkę z napisem „potrzebuję więcej piwa”. Wtedy krewny wykonał jej żartobliwe zdjęcie, które pierwotnie miało trafić tylko do sąsiadów oraz córki seniorki. Jednak wyjątkowy apel 93-latki został udostępniony na Facebooku. Tego, co wydarzyło się później, nikt się nie spodziewał.

Internauci ją pokochali

W sieci zdjęcie zrobiło prawdziwą furorę! Zyskało setki udostępnień, a ilość polubień na różnych portalach sięga dziesiątek tysięcy, stając się viralem internetowym. Dziesiątki osób zgłosiło się, aby dostarczyć niezbędny trunek radosnej starszej pani.

Olive w wywiadzie dla KTV nie ukrywa swojego zaskoczenia:

Nie spodziewałam się tylu hojnych ofert pomocy. A piwo to wiesz, to coś na relaks. To miłe, coś dla młodej damy.

Według doniesień Super Expressu do emerytki zgłosił się producent złocistego trunku. Obiecał jej szybką dostawę do domu oraz zapewnił dożywotnie darmowe piwo.

Ważne abyśmy w tych trudnych czasach pamiętali o uśmiechu. Tak jak pani Olive.

Źródła: www.tvp.info, nypost.com, news.sky.com, katv.com, usa.se.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować