×

Meghan Markle dostała propozycję, która nie spodoba się królowej. Ma trudny wybór

Życie na królewskim dworze to nie jest bajka, a co za tym idzie Meghan Markle, godząc się na przyjęcie oświadczyn od księcia Harry’ego, stała tak naprawdę przed wyjątkowo trudną decyzją. Musiała bowiem zrezygnować z kariery aktorskiej i odejść z serialu „Suits”, który przyniósł jej niemałą popularność. Teraz wszystko wskazuje na to, że szefowie stacji NBC bardzo ubolewali nad tym faktem, bowiem chcą, by Meghan wróciła na plan!

To wtedy księżna zrezygnowała z aktorstwa

Przypomnijmy, że księżna odeszła od aktorstwa, kiedy jej związek z księciem Harrym zrobił się poważny. Kariera na planie serialu mogłaby bowiem zaszkodzić dobremu imieniu rodziny królewskiej. Kolejnym krokiem były oświadczyny, po których Meghan zamknęła konta w mediach społecznościowych, gdzie można się było doszukać kontrowersyjnych momentów z życia byłej aktorki. Momentów, które nie powinny być przecież przypisywane do osoby aktualnej księżnej.

Suits

Producenci nie dają za wygraną

Mimo, że od momentu, kiedy Meghan gościła na planie serialu, minęło już sporo czasu, producenci mają nadzieję, że księżna zgodzi się na gościnny udział w jednym z odcinków serialu. Mają jednak nadzieję, że była aktorka wróci na dłużej i są w stanie zapłacić za to naprawdę sporo. Scenarzyści wysłali jej postać, Rachel Zane Ross, do Seattle. Twórcy serialu „Suits” podkreślają, że jeśli księżna przystanie na ich propozycję, przekażą także sowity datek na organizację charytatywną, którą wskaże jej mąż. Mówiąc o sowitym datku, producenci mają na myśli kwotę od dwóch do sześciu milionów dolarów.

Suits

Scenariusz odcinka, w którym miałaby wziąć udział Meghan

Wiadomo już, że zdjęcia do odcinka, w którym miałaby wziąć udział była aktorka, odbyłyby się w Londynie. Przypadek? To już nie nam oceniać. Warto jednak zaznaczyć, że to właśnie tam bohaterka miała wyjechać wraz z mężem Mikiem Rossem, w którego rolę wcielał się Patrick J. Adams. Scenariusz ma nieco pokrywać się z prawdziwym życiem księżnej, ponieważ w serialu również miałaby spodziewać się dziecka. Informator zapewnia, że nagrania potrwałyby zaledwie pół dnia, a może nawet i krócej, co ma być dodatkową zachętą dla Meghan.

BBC

Czy Meghan skorzysta z propozycji?

Póki co ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ temat jest bardzo świeży. Nawet jeśli przystałaby na propozycję, ciekawe co na to królowa? Nigdy wcześniej nie zdarzyło się bowiem, aby bratowa przyszłego króla uczestniczyła na planie serialu jednocześnie angażując się w świat show-biznesu. Nie zmienia to jednak faktu, że chwilowy powrót do aktorstwa mógłby poprawić Meghan humor, która w ostatnim czasie nie jest stawiana raczej w pozytywnym świetle przez media z całego świata.

Myślicie, że będziemy mieli okazję zobaczyć jeszcze Meghan w serialu?

Może Cię zainteresować