×

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy? Zagrała u boku Grabowskiego i Cyrwusa

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy? 17-latka wzięła udział w projekcie kontrowersyjnego reżysera, którego filmy cieszą się ogromną popularnością. Na planie Oliwia miała wyjątkowe towarzystwo…

Reżyser Życia

Hejt, pigułki gwałtu, depresja, toksyczne związki, niechciana ciąża – Daniel Rusin nie ucieka od kontrowersyjnych tematów.

Rusin jest reżyserem i operatorem, na YouTubie znanym jako „Reżyser Życia”.

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy
Twitter

Swoją karierę Rusin rozwija głównie w social mediach. Jego filmy mają miliony wyświetleń, co świadczy o tym, że kontrowersyjne filmy twórcy są potrzebne. Filmy oglądają głównie ludzie młodzi, pomiędzy 15. a 22. rokiem życia. Można powiedzieć, że dla nich twórczość Rusina jest formą nauki.

Zamiast uczyć się na własnych błędach, nastolatkowie mogą czerpać wiedzę z pouczających, choć krótkich filmików Reżysera Życia.

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy

Chociaż piękna córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie ma jeszcze 18 lat, dziewczyna już zarabia duże pieniądze. Firmy same zgłaszają się do nastolatki, aby reklamowała ich produkty. Nic dziwnego. Oliwka nie tylko ma znanych rodziców, ale i bardzo przypomina uwielbianą przez wszystkich mamę. Czy Oliwia pójdzie w jej ślady?

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy
Instagram

17-latka wzięła udział w najnowszym projekcie Daniela Rusina. Zagrała u boku takich sław jak Andrzej Grabowski czy Piotr Cyrwus. Obok Oliwii na planie pojawiło się również kilka znanych influencerek: Ola Nowak, Weronika Sowa i Lena Moonligh.

Z aniołkami reżysera pozdrawiamy z planu nowego filmu. Trudny temat, aż 15 scen jednego dnia, szybkie tempo od 9 do 20, ale dziewczyny poradziły sobie świetne. Intuicja mnie nie zawiodła, by właśnie je zaprosić do projektu. Dziś też wyczerpujący dzień, trzymajcie kciuki. Zgadniecie, o czym będzie film?

— zapytał Reżyser Życia pod zdjęciem z gwiazdami swojej nowej produkcji.

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy
Instagram

Wiemy już, że Oliwka doskonale radzi sobie przed obiektywem, a jej uroda magnetyzuje obserwujących na Instagramie. A jak poradzi sobie przed kamerą?

Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce. Prawdopodobnie szykuje się kolejny hit w wykonaniu kontrowersyjnego reżysera! Ale czy Oliwii spodoba się praca aktorki?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij