×

Oliwia Bieniuk nie ma jeszcze 18-stki, a już zarabia krocie! „Mogłaby rzucić szkołę”

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że córka Ani Przybylskiej ma zadatki na prawdziwą gwiazdę. Już dziś, kiedy nie skończyła nawet 18 lat, Oliwia Bieniuk zarabia duże pieniądze. Podobno, nawet gdyby rzuciła szkołę, radziłaby sobie w życiu całkiem nieźle… ?

„Chcą, aby reklamowała ich produkty”

Każdy z Was z pewnością kojarzy piękną córkę Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Rośnie z niej prawdziwa gwiazda. W sumie nie zdążyła jeszcze na dobre się rozkręcić, a już jest na ustach wszystkich i zarabia naprawdę duże pieniądze. Co więcej, interesują się nią pracodawcy, którzy są w stanie zapłacić jej olbrzymie gaże, byleby tylko zareklamowała ich produkt.

Oliwia Bieniuk zarabia duże pieniądze

Oliwia Bieniuk zarabia duże pieniądze – już dziś mogłaby rzucić szkołę

Jeden z menadżerów polskich gwiazd w rozmowie z „Rewią” zdradził nieco więcej na temat Oliwii:

Oliwka dostaje propozycje reklamowania różnych produktów w internecie. Ostatnio podpisała umowę z producentem toreb. A ponieważ obserwuje ją prawie 100 tys. osób, może liczyć na niezłe stawki. I mogłaby już zakończyć edukację, a to niezwykła sytuacja jak na nastolatkę

My jednak jesteśmy pewni, że Oliwia jest mądrą, młodą kobietą i nie zrezygnuje z edukacji. Przede wszystkim przez wzgląd na swoją zmarła mamę. Nie jest przecież tajemnicą, że Ania Przybylska nie skończyła studiów, dlatego zależało jej na tym, aby jej pociechy tego dokonały.

Oliwia Bieniuk zarabia

A my trzymamy kciuki za dalszą pomyślność Oliwii!

Oliwia Bieniuk dużo zarabia

Może Cię zainteresować