×

Syn Doroty Szelągowskiej to prawdziwy przystojniak. Teraz zagra w znanym serialu

Geny nie woda, a rodzina Doroty Szelągowskiej jest tego najlepszym przykładem. 18-letni Antoni, syn wspomnianej wcześniej prezenterki telewizyjnej, także interesuje się aktorstwem. Ba, doczekał się już nawet szansy, aby poddać próbie swój talent i umiejętności. Nastolatek dołączył bowiem do obsady serialu „Na Wspólnej”, gdzie pojawi się w 2902 odcinku, który zostanie wyemitowany na ekranach telewizorów pod koniec czerwca.

Kogo zagra syn Doroty Szelągowskiej?

Jak podaje Party, Anotoni  wcieli się w rolę chłopca imieniem Kris, który będzie serialowym kolegą z klasy Norberta. 18-latek co prawda nie zagości na planie serialu na długo. Jakby nie patrzeć, zagra zaledwie w kilku odcinkach, a jego rolę będzie przypominała bardziej rolę statysty, ale w końcu od czegoś trzeba zacząć. Kto wie, być może ten krótki epizod okaże się furtką do wielkiej kariery. Nie takie scenariusze widział już polski świat filmowy.

Dorota Szelągowska o umiejętnościach aktorskich syna

Co na temat aktorstwa syna myśli sama Dorota Szelągowska?

Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka. Nie neguję programów dla dzieci. Idą tam pewnie dzieci, które są gotowe. Ja wybieram dla swojego dziecka zupełnie inną drogę... – mówiła w rozmowie z Pomponik.pl

Jak bardzo zmienił się syn Doroty Szelągowskiej? Jego zdjęcie przedstawiamy poniżej

Swoją drogą będziecie oglądać 18-letniego Antka w „Na Wspólnej”? My z pewnością tak!

Może Cię zainteresować