×

Meghan Markle usunęła te zdjęcia z sieci tuż po poznaniu Harry’ego! Zadbała o to, aby nic nie zostało

Wypatrzył ją na Instagramie. Zdjęcie spodobało mu się do tego stopnia, że postanowił zaprosić ją na randkę. A że mieli wspólnych znajomych, to zadanie nie było trudne. Chociaż początki tej znajomości były zwyczajne, właśnie tak rozpoczęła się baśniowa historia o miłości księcia i aktorki. To dla ukochanego Meghan zrezygnowała z bloga i mediów społecznościowych. Jak wyglądał profil Meghan Markle na Instagramie, zanim poznała księcia Harry’ego?

Zwyczajny początek, niezwykła miłość

Wiele kobiet, głównie za sprawą oglądania disneyowskich baśni w dzieciństwie, marzy o tym, że któregoś dnia w ich życiu zjawi się książę na białym rumaku. Co prawda Harry nie przyjechał na randkę na białym koniu, ale gdyby tylko chciał, mógłby to zrobić. W dodatku był prawdziwym księciem. Wypatrzył zdjęcie Meghan, gdy przeglądał Instagrama. Kobieta od razu wzbudziła jego zainteresowanie. Harry postanowił więc, że zaprosi Meghan na randkę. Poprosił o pomoc wspólnych znajomych.

Później sprawy potoczyły się szybko. Okazało się, że Meghan i Harry czekali właśnie na siebie. Gdy Meghan poznała księcia, była trzecioligową aktorką i blogerką. Nie przypuszczała, że wkrótce zostanie księżną i znajdzie się na ustach wszystkich.

Słynna para opowiedziała o początkach swojej znajomości w netfliksowym dokumencie, który wzbudził spore emocje. Meghan przyznała, że jej związek z księciem wywołał prawdziwą sensację. W efekcie zdecydowała się zaprzestać aktywności w mediach społecznościowych. Usunęła profile na Instagramie i Twitterze, a także blog „The Tig”, który wówczas bardzo dobrze prosperował.

Było tam o modzie, jedzeniu, podróżach – czyli o wszystkim, co mnie pasjonowało. „The Tig” nie było już tylko hobby, to był dobrze prosperujący biznes

– przyznała Meghan.

Profil Meghan Markle na Instagramie

Meghan zrezygnowała ze swojej pracy i pasji dla księcia, ale i dla świętego spokoju, o ile w ogóle można o nim mówić w przypadku tej pary.

Dla mojego własnego dobra nie funkcjonuję w mediach społecznościowych już od dawna. Miałam własny profil, który usunęłam, a potem za czasów pracy w Wielkiej Brytanii zajmowała się tym oddzielna ekipa, a nie my. Dokonałam wyboru, aby nie mieć swojego konta, więc nie wiem, co się tam dzieje i w wielu aspektach mi to pomaga

– wyjaśniła podczas Fortune’s Most Powerful Next Gen Summit w 2021 roku.

A jakie treści zamieszczała w sieci Meghan, zanim została żoną księcia?

 

Instagram

Instagram

Instagram

Instagram

Instagram

Instagram

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować