×

Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce. Już za 2 tygodnie zrobisz tam zakupy!

Ten moment odkładano od ubiegłego roku. I kiedy wydawało się, że wreszcie nastąpi, plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Wreszcie popularna irlandzka sieć handlowa zawita również do naszego kraju. Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce!

Trudne początki

380 sklepów w 12 krajach na świecie: Primark to popularna międzynarodowa marka odzieżowa, którą Polacy dobrze znają. Mimo to, w naszym kraju nie można było zrobić zakupów w Primarku stacjonarnie.

Miało się to zmienić w ubiegłym roku. Mówiono wtedy o dwóch potencjalnych lokalizacjach – Krakowie i Warszawie. Ale premierę Primarka odkładano kilkukrotnie. Ostatnio ze względu na koronawirusa, jeszcze w lipcu sklep poszukiwał pracowników. Teraz marka wreszcie ma dobre wieści dla polskich klientów!

Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce

Pierwszy sklep Primarka w Polsce otwarty zostanie w warszawskim centrum handlowym Galeria Młociny w czwartek 20 sierpnia o godz. 10.

Chętni powinni się przygotować na pokonanie sporego dystansu: sklep jest ogromny! Zajmuje dwa piętra Galerii Młociny, ma 30 kas i zatrudnia 250 osób! Powierzchnia pierwszego Primarka w Polsce to 3 660 metrów kwadratowych.

Primark ma w swojej ofercie kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę i wyposażenie domu. W tym produkty wykonane z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, organicznych i pochodzących z recyklingu.

(…) To długo oczekiwany debiut w naszym centrum handlowym

– skomentował Wojciech Knawa, człowiek zarządu firmy EPP, która jest współwłaścicielem Galerii Młociny.

Hasłem Primarka jest „niesamowita moda w niesamowitych cenach” (‘Amazing Fashion at Amazing Prices’). Sklep oferuje produkty w stosunkowo niskich cenach. Przedstawiciele Primarka twierdzą również, że sklep posiada liczne środki, chroniące klientów przed koronawirusem.

Będzie sukces?

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować