×

Pręt spadł z ciężarówki i przebił przednią szybę i fotel. Samochodem jechała mama z 4-latkiem

Oszukać przeznaczenie – to jedyne słowa, które nasuwają nam się na myśl, kiedy spojrzymy na poniższe zdjęcia. Trzem podróżującym kobietom cudem udało się ujść z życiem po tym, jak na drodze ekspresowej New King Valley Expressway w Malezji spadł na ich pojazd ładunek z jadącej przed nimi ciężarówki i dosłownie przebił przednią szybę pojazdu (i nie tylko) na wylot. Te fotografie są najlepszym dowodem na to, że było o włos od kolejnej, rodzinnej tragedii.

Pręt spadł z ciężarówki

Do zdarzenia do szło na drodze ekspresowej New King Valley Expressway w Malezji. Kobieta jadąca samochodem osobowym cudem uniknęła śmierci. Z samochodu ciężarowego, który jechał przed nią nagle zsunął się metalowy pręt, przebił przednią szybę osobówki i wbił się na wylot w jej fotel.

O niezwykłym szczęściu może mówić nie tylko kobieta, która prowadziła samochód, ale również jej 4-letni synek. Chłopiec spał bowiem na tylnym siedzeniu, a metalowy pręt zatrzymał się tuż nad nim.

Zdjęcia z wypadku przyprawiają o dreszcze

Fotografie z całego zajścia umieścił w mediach społecznościowych znajomy kobiety, która prowadziła pojazd. Opisał też dokładnie okoliczności wypadku.

Chciałem podzielić się tym, co przydarzyło się mojej znajomej na NKVE tego popołudnia około 13:30 w drodze do Setia Alam. Metalowy pręt spadł z ciężarówki, przebił się przez przednią szybę, a następnie przez fotel pasażera, gdzie siedziała kobieta i „zatrzymał się” nad 4-letnim chłopcem, który spał na tylnym siedzeniu. Proszę, zachowajcie ostrożność jadąc NKVE… Jedno to ciągłe roboty drogowe, drugie to ciężarówki

Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby pręt uderzył w pojazd nieco niżej. Na samą myśl o tym przechodzą mnie ciarki.

Może Cię zainteresować

zamknij