×

Pre-party MTV EMA 2021: Poznaliśmy nazwiska nominowanych artystów z Polski

Dwudziesta ósma gala wręczenia Europejskich Nagród Muzycznych MTV, która odbędzie się już 14 listopada 2021. To nagrody muzyczne przyznawane przez widów stacji telewizyjnej MTV. Na imprezie pre-party MTV EMA 2021 poznaliśmy nominację polskich artystów. Kto będzie walczyć o nagrodę?

Pre-party MTV EMA 2021. Poznaliśmy nazwiska nominowanych artystów

Już za 9 dni odbędzie się gala MTV EMA 2021. Pierwsza taka impreza odbyła się w 1994 roku w Berlinie. Od 27 lat co roku przyznawane są nagrody, w 2000 roku pojawiły się kategorie lokalne np. „Najlepszy Polski Artysta”.

W tym roku o statuetkę „Best Polish Act” będą walczyć:

Sanah

Margaret

Daria Zawiałow

Monika Brodka

Krzysztof Zalewski

Artyści, którzy znaleźli się na liście wydali w tym roku albumy. Krzysztof Zalewski za ten rok, ma już na swoim koncie aż 4 Fryderyki. Daria Zawiałow także wydała kilka hitów, które nie schodziły z anteny stacji radiowych. Margaret zaskoczyła swoich fanów zmianą stylu muzycznego i płytą „Maggie Vision”.

Nominowani na imprezie Pre-party MTV EMA 2021 mieli okazję porozmawiać z dziennikarzami i zrelaksować się w specjalnej strefie marki Glo.

Koncert Dari Zawiałow podczas Pre-party MTV EMA 2021

Osoby zaproszone na imprezę MTV to prawdziwi szczęściarze. Ogłoszeniu nominacji towarzyszył występy na żywo Dari Zawiałow, Krzysztofa Zalewskiego i Moniki Brodki. Trójka artystów dała niezapomniany koncert w kameralnym towarzystwie.

MTV Europe Music Awards – Justin Bieber ma największą szansę na zwycięstwo

Artystą, który dostał największą ilość nominacji jest Justin Bieber. Otrzymał on aż 8 nominacji w kategoriach: Najlepszy artysta, Najlepsze piosenka, Najlepszy teledysk czy Najlepsza współpraca.

Może Cię zainteresować

zamknij