×

To jest prawdziwa historia kryjąca się za filmem Annabelle. Nadal się trzęsę…

Horror w reżyserii Johna R. Leonettiego, „Annabelle” wszedł do kin już kilka lat temu, jednak nie każdy zna w 100% prawdziwą historię tej lalki. Kiedy przeczytacie szczegóły tych wydarzeń, włos zjeży Wam się na głowie.

Poznaj Annabelle

W 1970 roku matka Donny kupiła jej na urodziny lalkę o imieniu Ann. Donna dopiero co skończyła szkołę pielęgniarską i mieszkała w małym mieszkanku z koleżanką Angie. Dom odwiedzał bardzo często ich przyjaciel Lou.

2

To nie jest zwyczajna lalka

Kilka dni po tym, jak lalka zamieszkała razem z nimi, kobiety zauważyły, że dzieją się różne dziwne rzeczy z zabawką. Na początku zwróciły uwagę, że pozycja jej ciała ulega zmianie. Później dochodziło do gorszych rzeczy. Na przykład, kiedy obie wychodziły z domu, zostawiały lalkę na kanapie, a kiedy wracały lalka znajdowała się w jednej z sypialni, do której drzwi były zamknięte.

1

3

Pomoc

Ich przyjaciel Lou czuł się totalnie nieswojo przy lalce. Zaczęło się niewinnie, ale szybko przekonał się, że lalka była wcielonym złem. Kiedy powiedział Donnie, że powinna ją spalić, tak aby mieć pewność, że nic im się nie stanie – kobieta wyśmiała go.

4

Atak

Przez wiele nocy Lou miał powtarzający się sen o Annabelle, która czołga się po jego nogach na łóżku i nagle zaczyna go dusić. Pewnego ranka Lou był u kobiet w domu, ponieważ pomagał im pakować się do podróży. Nagle z innego pokoju dało się usłyszeć głośny szelest. Donna bała się, że ktoś się włamał. Lou ostrożnie wszedł do pokoju, aby zobaczyć, co się w nim dzieje. Jedynie zauważył leżącą w kącie Annabelle. Gdy zaczął się do niej zbliżać, poczuł się tak, jakby ktoś za nim stał. Odwrócił się szybko, ale nikogo nie zauważył. W tym samym momencie poczuł ogromny ból w klatce piersiowej. Zaczął krwawić. Szybko wybiegł z pokoju, rozpiął koszulę i zobaczył, że na jego torsie widnieje siedem śladów po pazurach… jakiejś bestii.

5

Warrenowie

Ed i Lorraine zostali wezwani w celu zbadania lalki. Na podstawie opowieści Donny, Ed stwierdził, że lalka nie była opętana, ale została wykorzystana przez demona w celu zmanipulowania ludzi. Egzorcyzmy na lalce zostały wykonana przez księdza Cooke i demon nie był już więcej przywiązany do domu. Podczas powrotu Warrenów do domu (razem z lalką) stało się coś dziwnego. Demon, który jeszcze przebywał w Ann spowodował, że auto Edda i Lorraine wylądowało w rowie. Od tego momentu Warrenowie postanowili przetrzymywać lalkę w specjalnej szafce, aby chronić siebie i innych przed uśpionym w niej demonem. Annabelle pozostaje zamknięta tam do dziś.

Może Cię zainteresować

zamknij