×

20-latka w końcu przestała ukrywać swoje uczucia. Wzięła ślub z „martwym” partnerem

20-letnia Felicity Kadlec wzięła ślub z jak uważa, 37-letnim partnerem. Jednak rozgłos, jaki zyskała w Internecie, nie jest związany z dużą różnicą wieku pomiędzy nimi. Chodzi o fakt, że jej mąż – Kelly Rossi, jest lalką!

Imgur

Miłość z dzieciństwa

Młoda kobieta pochodząca ze stanu Massachusetts „poznała” miłość swojego życia w wieku 13 lat. Właśnie wtedy jej ojciec postanowił spełnić marzenie córki, która była zafascynowana horrorami i zombie. Kupił jej bowiem upatrzoną lalkę.

Fascynacja z czasem się nasiliła

Obsesja na punkcie strasznych rzeczy nie przeszła dziewczynie wraz z wiekiem. Przeciwnie, Felicity zdała sobie sprawę, że jej miłość do lalki jest coraz silniejsza.

Przez kilka lat próbowała tłumić w sobie to uczucie, bo wiedziała, że ludzie nie zrozumieją tego, że zakochała się w przerażającej zabawce.

Straciła tatę, więc jej oparciem stała się lalka zombie

Zdecydowała się ujawnić dopiero w 2018 roku po śmierci ojca, który do tej pory był jej jedynym oparciem.

W wywiadzie Kadlec przyznała, że jest szczęśliwa:

Postanowiłam przestać ukrywać moje uczucia i chociaż nie wszyscy akceptują mój miłosny wybór, jestem szczęśliwa.

Miłość aż po grób?!

20-latka bardzo poważnie podeszła do związku z lalką zombie. Postanowiła spędzić z nią resztę swojego życia. Wzięła więc ślub z Kelly Rossi w Tiverton w stanie Rhode Island.

Imgur

Jednak dopiero teraz pochwaliła się zdjęciami z tej niecodziennej uroczystości.

Obrączki i tatuaże

W tym wielkim dniu wspierali ją przyjaciele i… cztery inne przerażające zabawki.

Małżonkowie wymienili się obrączkami. Dodatkowo młoda żona zrobiła sobie tatuaż na ramieniu z imieniem ukochanego, a zombie na „ręce” ma napisane „Felicity”.

Bliscy 20-latki nie mogą przyzwyczaić się do jej partnera

Rodzina dziewczyny stara się akceptować jej dziwną miłość, ale zabraniają jej zabierać „męża”, gdy wychodzą gdzieś razem.

Nagranie z ceremonii ślubnej możecie zobaczyć poniżej:

Jak przyznaje Kadlec, jej relacja z ukochanym ma również intymny charakter. Jednak na wspólne potomstwo nie mogą liczyć…

Fotografie: Imgur, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij