×

Mężczyzna ożenił się z lalką. Ich związek miał tragiczne zakończenie

Jedni składają modele, inni podróżują dookoła świata. Są jednak tacy, którzy kochają materialne rzeczy. Nie chodzi o pieniądze. Pewien mężczyzna ożenił się z lalką, jednak „związek” nie przetrwał próby czasu.

Mężczyzna ożenił się z lalką

Jurij Tołoczko to kazachstański kulturysta, który zyskał sporą sławę w Internecie. Jednakże nie za sprawą swoich mięśni, ale bardzo nietypowych „związków”. Jego burzliwe życie emocjonalne obraca się wokół… silikonowych lalek.

W grudniu 2019 roku oświadczył się gumowej wybrance, która z radością (według Jurija) przyjęła pierścionek.

Mężczyzna ożenił się z lalką
Twitter

Kulturysta twierdzi, że uratował Margo przed pracą jako… kelnerka. Wspólnie chodzili do kina, restauracji, plastikowa dama otrzymywała od niego wiele prezentów. Nawet przeszła operację plastyczną i przez wiele dni nosiła bandaże na twarzy. Jednak Jurij zawsze był przy niej.

Po 8 miesiącach relacji, mężczyzna postanowił zmienić ich status. Jednakże Jurij nie należy do najwierniejszych partnerów. Ich „miłość” coraz bardziej słabła, a miłośnik silikonu postanowił zrobić skok w bok.

Mężczyzna ożenił się z lalką
Twitter

Nowe plastikowe miłości

Kulturysta jest dość ekspresywną postacią. Na swoim Instagramie chwali się mięśniami, okazjonalnie przebiera się za kobietę. Do tego dochodzi jego burzliwe życie emocjonalne obracające się wokół lalek. Jego fani z zapartym tchem śledzili małżeństwo z Margo, jednak doszło do tragedii… lalka się złamała.

Nie mogąc sobie poradzić z traumą, szukał nowej miłości. Znalazł ją w objęciach silikonowej Luny oraz Loli. Okazuje się, że obie lalki są zakochane także w sobie, także mamy cały trójkąt miłosny!

Instagram

O ile Luna w miarę przypomina kobietę, tak Lola to… człekokurczak albo kurczaczłek. Ma ludzką głowę i ciało kurczaka, w którym znajduje się kilka otworów do igraszek. Wcześniej publikował on nagranie, jak głaska i przytula surowego kurczaka. Jak sam tłumaczy:

Pamiętacie mój eksperyment z kurczakiem? Więc wtedy naprawdę mi się to podobało. I stwierdziłem, że chcę mieć taką seks zabawkę. Postanowiłem także, że od dzisiaj będę miał harem. W naszej rodzinie jest miejsce dla wielu osób. I to jest właśnie ten dreszczyk emocji o którym marzyłem.

P.S. Zerwaliśmy z Margo. Nie jestem jeszcze gotowy, aby mówić o przyczynach rozwodu.

Niewierność kulturysty doprowadziła do „rozpadu małżeństwa”. Czy będzie szczęśliwy otoczony plastikowymi zabawkami?

Mężczyzna ożenił się z lalką
Instagram
Źródła: www.ladbible.com
Fotografie: Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij