×

Po urodzeniu trzech synów, kobieta pragnie mieć córkę. Zachodzi w kolejną ciążę, ale tego się nie spodziewała!

Dla Chloe i Rohana Dustan życie było idealne. Mieli trzech cudownych chłopców, piękny dom i kochającą rodzinę. Młodej parze jednak czegoś brakowało. Chcieli mieć małą córeczkę, więc zaczęli się starać o kolejne dziecko.

Zanim się zorientowali, Chloe była w ciąży. Jej brzuch rósł szybciej niż się spodziewała. Hormony buzowały w niej jak szalone i miała atak dziwnych zachcianek. Nagle ją olśniło, że tym razem coś jest inaczej.

Chloe wraz z mężem udała się do lekarza, aby zobaczyć dlaczego jej brzuch rośnie w tak zastraszającym tempie. I wtedy usłyszeli wiadomość, której się nie spodziewali.

trojaczki

„Podczas USG myślałam, że widzę dwa płody, ale pomyślałam, że przecież to niemożliwe. Po chwili lekarz powiedział do mnie, że widzie jedno dziecko tu i jedno dziecko tam!

Zaczęłam się trząść i płakać, zapytałam czy to bliźniaki. Spojrzałam na Rohana, a on nie miał pojęcia co się dzieje. Nagle lekarka powiedziała: o i widzę jeszcze jedno!”

Chloe i Rohan zaczęli się zastanawiać ja to będzie mieć rodzinę składającą się z 6 dzieci!

Po wykonaniu USG lekarz powiedział, że dwoje dzieci rozwija się prawidłowo, jednak z trzecim są problemy. Były małe szanse, że trzecie dziecko przeżyje. Chloe i Rohan mieli dwa wyjścia. Usunięcie zagrożonego płodu i urodzenie dwójki zdrowych dzieci lub wcześniejszy poród całej trójki.

trojaczki-1

Po rozmowach i przemyśleniu para zdecydowała się urodzić trójkę dzieci i tak w 28 tygodniu ciąży Chloe pojechała na cesarskie cięcie. Okazało się, że trojaczki są kompletnie zdrowe i mają się świetnie. Chloe urodziła dwóch chłopców i upragnioną dziewczynkę!

Choć para początkowo planowała sześcioosobową rodzinę, dwóch dodatkowych członków sprawiło, że para nie mogłaby być szczęśliwsza!

trojaczki-2

Polecane

Może Cię zainteresować