×

Horror na osiedlu! Powiesiła swojego 3-letniego synka, a następnie popełniła samobójstwo

Ojciec 3-letniego chłopca, który nie mieszkał z rodziną, dokonał makabrycznego odkrycia. W mieszkaniu znalazł martwego synka i jego matkę. Co się stało?

Powiesiła 3-letniego synka i popełniła samobójstwo?

Śledczy próbują ustalić okoliczności śmierci 3-letniego dziecka i jego 32-letniej matki. Ich ciała znaleziono w jednym z mieszkań na osiedlu w Krasnojarsku (Syberia). Makabrycznego odkrycia dokonał ojciec chłopca.

Mężczyzna był rozwiedziony z kobietą, ale okresowo odwiedzał dziecko. Kiedy przybył na umówione spotkanie drzwi były zamknięte, więc nie wszedł do środka. Po raz kolejny przyjechał odwiedzić rodzinę 28 stycznia i ponownie nie mógł otworzyć drzwi. Był zaniepokojony, dlatego postanowił wejść się do mieszkania przez balkon. To właśnie wtedy znalazł ciało dziecka i kobiety.

Jak do tego doszło?

Według wstępnych danych kobieta mogła najpierw zabić dziecko, a następnie popełnić samobójstwo. Śledczy próbują poznać wszystkie okolicznościach zdarzenia. Trwa dochodzenie w tej sprawie.

Mieszkańcy Krasnojarska poddają w dużą wątpliwość samobójstwo. Powtarzają, że kobieta bardzo kochała swojego synka. Regularnie umieszczała ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Co więcej, 3-latek był bardzo wyczekiwanym dzieckiem, bo kobieta długo nie mogła zajść w ciążę.

Dopóki nie zakończy się śledztwo, możemy jedynie spekulować. Czy 32-letnia matka mogła zamordować swoje ukochane dziecko, a później targnąć się na swoje życie? Czy udział w sprawie miały osoby trzecie?

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, www.vesti.ru
Fotografie: Vesti.ru (miniatura wpisu), vesti.ru

Polecane

Może Cię zainteresować