×

Potrafisz znaleźć kota? Tej łamigłówki nie rozwiążesz w mniej niż 36 sekund!

Poranny rozruch głowy przyda się każdemu, bez względu na dzień tygodnia. Czy potrafisz znaleźć kota na tym obrazku? Pamiętaj, że czas ma znaczenie!

Oszukany wzrok

Chociaż mogłoby się wydawać, że koty i ludzie mają niewiele wspólnego, to podobne kształty i paleta barw sprawiają, że znalezienie zwierzaka nie jest tak łatwe. Nie da się ukryć – ten kot naprawdę dobrze ukrył się wśród tłumu!

Rozwiązywanie zagadek i łamigłówek to świetny trening dla naszego mózgu. Eksperci zalecają, żeby już od najmłodszych lat przyzwyczajać dzieci do takich wyzwań. Jest to świetna forma zabawy. Specjaliści uważają także, że rozwiązywanie zagadek, podobnie jak picie kawy stanowi ochronę przed chorobą Alzheimera.

Czy potrafisz znaleźć kota na tym obrazku?

Wśród tłumu ludzi ukrył się kot, a Twoim zadaniem, dzięki któremu rozruszasz swój mózg, jest znalezienie go na przedstawionej niżej grafice.

Standardowo znalezienie czworonoga zajmuje 36 sekund, ale są śmiałkowie, którzy już po 4 sekundach wskazali go na zdjęciu.

Zagadka została opracowana przez niezależnych optyków Book An Eye Test i miała na celu ocenienie spostrzegawczości Brytyjczyków. Będziesz szybszy niż oni?

Udało Ci się rozwiązać tę zagadkę?

Udało Ci się znaleźć kota na ilustracji? Trzeba przyznać, że to nie było łatwe zadanie i nie każdy sobie z nim poradzi. Pobiłeś rekord 4 sekund?

Jeśli dalej zastanawiasz się, gdzie skrywa się kotek – zerknij w lewy, dolny róg.

Jeśli spodobała Ci się ta łamigłówka – zerknij też na tę zagadkę, gdzie wśród wielu duchownych ukryła się panda.

Źródła: www.onet.pl
Fotografie: www.facebook.com

Może Cię zainteresować