×

Gdzie w kuchni ukrył się kot? Zagadka na spostrzegawczość

Zdjęcie zamieszczone przez internautkę za pośrednictwem Instagrama udowadnia, że warto ćwiczyć spostrzegawczość. Fotografia szybko stała się viralowym hitem. A wszystko za sprawą kota, który… ukrył się w kuchni. Co więcej, tylko nielicznym udało się go dostrzec! Sprawdź, czy jesteś wśród mistrzów spostrzegawczości. Podejmij wyzwanie wskazania miejsca, gdzie ukrywa się kot. Gotowy?

Zdjęcie, które stało się hitem… Gdzie ukrywa się kot?

Wydawać by się mogło, że nie ma nic nadzwyczajnego w zdjęciu zrobionym w kuchennej przestrzeni. Jednak fotografia jednej z internautek udowadnia, jak bardzo można się mylić. Zdjęcie, które pewnego dnia zrobiła telefonem swojej kuchni, po wrzuceniu na Instagrama bardzo szybko stało się światowym viralem i zabawą w spostrzegawczość. Dlaczego? Wszystko za sprawą kota, który ukrył się gdzieś w kuchni. Szczególnie, że tylko z pozoru fotografia wydaje się zwykłym zdjęciem. Takim, jakich miliony. I nic nie przyciąga uwagi. Jednak warto przyjrzeć się bliżej zamieszczonej fotografii, aby zobaczyć o wiele więcej niż początkowo się wydaje.

gdzie ukrywa się kot

Pozornie zwyczajna fotografia kuchni

Co widzisz, kiedy patrzysz na to zdjęcie? Blaty, szafki kuchenne, przybory, sprzęty, ścierki. Co myślisz? Ot, zwykła kuchnia. Ale spróbuj raz jeszcze. Przyjrzyj się i zobacz, czy na pewno to tylko zwykła kuchnia, tak, jak Ci się wydaje. Czy nie ma tam czegoś więcej, kiedy tylko włączysz swoją spostrzegawczość?

Zabawa, którą Ci proponujemy, zaczęta została przez samą autorkę zdjęcia, która publikując je na swoim Instagramie, zaproponowała ją swoim followersom. I co? I szybko stało się to viralem. Fotografia nie traci na swojej popularności i wciąż rozsyłana jest wśród znajomych, zachęcając ich do wzięcia udziału w poszukiwaniach. Teraz Twoja kolej! Spróbuj zobaczyć miejsce ukrywania się kota, który skorzystał ze swojej umiejętności zwinności i wspinania się. Gdzie powędrują Twoje oczy? Jak szybko uda Ci się zobaczyć, gdzie skrył się kociak? Daj znać!

Trudna zagadka, ale czy na pewno? Gdzie ukrywa się kot?

Nasza redakcja również wzięła udział w zabawie. Była to dla nas ogromna frajda. I początkowo, tak, jak dla internautów, znalezienie kota na zdjęciu było trudnym zadaniem. Jednak spostrzegawczość wygrała. Już wiesz, gdzie skrył się kot? Zwierzak wykorzystał swój spryt i wdrapał się na sam szczyt kuchennych szafek. Prawdziwy spryciarz! Taki manewr nie stanowił dla niego najmniejszego problemu! Punkt, w którym ukrył się zwierzak, zaznaczyliśmy czerwonym kółkiem. Kot ukrywał się między figurkami na szafce wiszącej nad okapem. Przyznasz, że prawdziwy z niego spryciarz!

Gdzie ukrywa się kot?

Źródła: www.o2.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij