×

5 postaci ze znanych reklam. Nie uwierzysz, ile niektóre z nich mają dziś lat!

Widujemy ich niemal codziennie na ekranach telewizorów, albo opakowaniu ulubionych słodkości. Wydaje nam się, że postacie ze znanych reklam nigdy się nie starzeją. Wręcz przeciwnie! Niektórych ciężko dzisiaj rozpoznać!

Postacie ze znanych reklam. Poznajecie?

Wszyscy znają te postacie z reklam – uśmiechają się do nas z telewizora albo ulubionych czekoladek. Jednakże niewiele osób zdaje sobie sprawę, że przedstawiają one prawdziwe osoby. Zapewne dzisiaj nikt nie byłby w stanie ich rozpoznać.

Dla nikogo czas się nie zatrzymuje, a gwiazdy reklam nie są wyjątkiem. Zresztą, sami zobaczcie!

#1 Chłopiec na opakowaniu Kinder Czekoladek to Josh Bateson. Gdy robiono mu zdjęcie, miał zaledwie 10 lat. Dziś ma 21 lat i pracuje jako zawodowy model!

#2 Poprzednikiem Josha był Günter Euringer, który przez 30 lat uśmiechał się do nas na opakowaniu. Dziś mężczyzna ma 54 lata, mieszka w Monachium i jest filmowcem.

#3 Dziecko znane ze słoiczków Gerbera skończyło 94 lata. To Ann Turner Cook! W 1927 roku, kiedy miała zaledwie cztery miesiące, przyjaciółka rodziny narysowała jej twarz węglem. Następnie zgłosiła swoją pracę do konkursu Gerbera. I to właśnie ten rysunek stał się znakiem towarowym (i rozpoznawalnym!) firmy.

#4 Isaiah Mustafa w 2010 roku zadebiutował jako charyzmatyczna postać w reklamach Old Spice. Od tego czasu zagrał w wielu filmach i programach telewizyjnych, w tym w „Dwóch gniewnych ludzi”, „Szefowie wrogowie” i „Castle”.

#5 Każdy smakosz KFC rozpozna twarz tego staruszka. Jednakże niewiele osób zdaje sobie sprawę, że na logo przedstawiona jest twarz prawdziwej osoby – założyciela firmy i twórcy specjalnego przepisu marki na smażonego kurczaka! Oto pułkownik Harland Sanders.

, brightside.me
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Facebook, Gerber, KFC

Może Cię zainteresować

zamknij