×

W dniu urodzin kupuje byłej żonie kwiaty i przygotowuje śniadanie. Ma ku temu ważny powód

Ten facebookowy wpis zrobił prawdziwą furorę. Jego autor, Billy Flynn kilkoma zdaniami pokazał, że nawet będąc w niełatwej sytuacji, jaką jest wychowywanie dzieci wspólnie z byłą żoną, można zachować się w porządku. Swoją historię opisał na FB i… w ekspresowym tempie zyskał setki pozytywnych komentarzy.

 

Wszystko zaczęło się w dniu urodzin jego byłej żony

„Dziś są urodziny mojej ex. Wstałem wcześniej, kupiłem bukiet kwiatów, kartkę z życzeniami i prezent dla naszych dzieci, żeby mogły go jej dać. W dodatku pomogłem im przygotować śniadanie dla niej. Obcy ludzie pytają mnie, dlaczego nadal robię takie rzeczy, skoro nie jesteśmy już razem. Wkurza mnie to, więc wytłumaczę to wszystkim” – tymi słowami mężczyzna zaczął wpis.

„Mamy dwójkę dzieci. Przykład, który im daję, traktując w ten sposób ich mamę, ma wpływ na to, jak będą postrzegać i traktować kobiety, i wpłynie to na ich odbiór związków. Myślę, że wszystko jest jeszcze ważniejsze w moim przypadku, bo jesteśmy rozwiedzeni. Więc jeśli nie stwarzasz dla swoich dzieci dobrych wzorców związku, ogarnij się. Bądź ponad to i świedź przykładem. To jest ważniejsze niż ty sam”

Swój post zakończył apelem do rodziców

„Wychowaj dobrych mężczyzn. Wychowaj silne kobiety. Proszę. Świat potrzebuje ich teraz bardziej niż kiedykolwiek”

Nic dziwnego, że jego historią podzieliły się setki osób. Warto przypominać ją regularnie – nie traci na aktualności ani odrobinę!

Może Cię zainteresować

zamknij