×

Poseł PiS miał groźny wypadek. W ciężkim stanie trafił do szpitala

Poseł PiS miał groźny wypadek samochodowy. O zdarzeniu poinformował „Super Express”. Gazeta dodaje, że w wyniku zdarzenia polityk trafił do szpitala, a jego stan jest bardzo poważny.

Poseł PiS miał groźny wypadek

Jak podaje „Super Express” do nieszczęśliwego wypadku doszło w godzinach wieczornych w sobotę 14 maja na drodze w okolicach Modlina. Przed pojazd Waldemara Olejniczaka, posła PiS z okręgu płockiego, nagle wyskoczył łoś. Polityk nie zdążył zareagować i uderzył w zwierzę, które zginęło na miejscu. Ranny polityk został przewieziony do szpitala.

poseł PiS miał groźny wypadek
Twitter

W sobotę, 14 maja, około godz. 22.20, w okolicy miejscowości Dębina na trasie S7 samochód osobowy zderzył się z łosiem, który nagle wybiegł na jezdnię. Kierujący pojazdem mężczyzna został przewieziony do Szpitala Bielańskiego w Warszawie. W chwili wypadku w samochodzie znajdował się tylko on. Łoś zginął na miejscu

— mówi w rozmowie dla Onetu st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Samochód znajdował się na pasie w kierunku Warszawy. Poszkodowany kierowca miał rany cięte głowy. Został przewieziony do szpitala

– dodał oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim mł. kpt. Paweł Plagowski.

„Super Express” powołując się na słowa z bliskiego otoczenia Olejniczaka podaje, że polityk miał uraz twarzoczaszki, jest przytomny, ale jego stan jest poważny. Jednak, według nieoficjalnych informacji PAP, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze.

Kim jest Waldemar Olejniczak?

Waldemar Olejniczak przyszedł na świat w 1961 roku w Przybojewie. W 2002 roku został radnym powiatu sierpeckiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W 2015 roku bez powodzenia kandydował do Sejmu w okręgu płockim. Udało mu się to w grudniu 2015 roku, kiedy to zastąpił Wojciecha Jasińskiego.

W wyborach w 2019 roku po raz kolejny startował z list PiS i po raz kolejny nie udało mu się zdobyć wystarczającej liczby głosów. Szczęście znów się do niego uśmiechnęło, bowiem jeszcze w tym samym roku zastąpił w Sejmie Marka Opiołę.

Źródła: www.onet.pl, www.facebook.com, www.se.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), www.facebook.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij