×

Poruszające wyznanie Elżbiety Jarosik. „Naprawdę nie wiem, jak ja to przeżyłam”

Poruszające wyznanie Elżbiety Jarosik, aktorki znanej m.in. z serialu „O mnie się nie martw”. W programie „Demakijaż”, prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza, aktorka wyznała, że ma za sobą traumatyczne przejścia. Straciła dziecko zaraz po porodzie.

Doświadczona aktorka, doświadczona kobieta

Widzowie znają ją głównie z seriali Niania, Świat według Kiepskich, czy O mnie się nie martw. Ale aktorka Elżbieta Jarosik ma na koncie wiele wyjątkowych kreacji, również filmowych i teatralnych.

Kocham ten zawód. Nikim innym nie mogłabym być

– wyznała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Chociaż 73-letnia dzisiaj aktorka czuje się spełniona w życiu zawodowym, jej przeszłość naznaczona jest traumatycznymi doświadczeniami. Aktorka, którą wielu widzów postrzega jako radosną i wprost stworzoną do ról komediowych, za swoim uśmiechem skrywa ogromny smutek.

Poruszające wyznanie Elżbiety Jarosik

W programie prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza wiele znanych osób otwiera się i zdradza skrywane dotąd sekrety. Na odważne wyznanie zdecydowała się również aktorka Elżbieta Jarosik. Jej słowa poruszyły nawet prowadzącego program. Krzysztof Ibisz nie krył zaskoczenia.

Elżbieta Jarosik opowiedziała o tym, jak straciła swoje pierwsze dziecko.

To było w sylwestra, zaniechali badań cogodzinnych, bo to było przed porodówką i dziecko zmarło. Ja zasnęłam… dziecko zmarło. To… to… straszne.

– wyznała. I dodała:

Naprawdę nie wiem, jak ja to przeżyłam.

W dalszej części rozmowy aktorka stwierdziła, że to powrót do pracy pomógł jej się podnieść po rodzinnej tragedii. Reżyserka Izabella Cywińska kazała aktorce szybko wrócić do teatru. Okazało się to formą terapii…

Po trudnych doświadczeniach aktorka bała się, że będzie musiała przechodzić przez ten koszmar raz jeszcze. Dlatego obawiała się ponownego zajścia w ciążę. Córkę Anię urodziła, gdy miała 35 lat.

Anna Jarosik-Tomala ukończyła dziennikarstwo oraz szkołę aktorską. Zawodowo poszła w ślady mamy. Obie panie nie ukrywają, że są ze sobą bardzo zżyte i łączy je wyjątkowa więź. W programie „Demakijaż” Anna zażartowała nawet, że jej mąż musiał ożenić nie tylko z nią, ale i z jej mamą.

Źródła: lelum.pl, viva.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować