×

Urodziła na autostradzie. Błyskawiczny poród zarejestrowała kamerka samochodowa

Kamerka samochodowa zarejestrowała emocjonujące chwile. Podczas podróży do szpitala przyszła mama zaczęła niespodziewanie rodzić! Świeżo upieczeni rodzice zapamiętają poród na autostradzie do końca życia. Samo nagranie robi furorę w sieci.

Para Youtuberów

Każda przyszła mama wyobraża sobie, jak będzie wyglądał dzień porodu. Jedne bardzo boją się tej chwili, inne oczekują rozwiązania ze spokojem. Niezależnie od tego – wszystkie z niecierpliwością na to czekają. Niekiedy jednak los potrafi spłatać niezłego figla. Tak jak w przypadku tej mamy.

Troy Campbell wraz ze swoją żoną Eriką wspólnie prowadzą kanał na YouTube – „The Campbell Cloud”. 10 maja para wyruszyła w podróż do szpitala, aby powitać na świecie nowego członka rodziny. Nic nie zapowiadało, że dziecko będzie chciało szybciej poznać swoich rodziców. Sama Erika zapewne chciała, aby nagranie z całej drogi było swoistą pamiątką.

Małżeństwo oczekiwało narodzin trzeciego już dziecka. Na początku nagrania widzimy, że kobieta jest spokojna i opanowana, a jej mąż jest wyraźnie podekscytowany. W trakcie jazdy para skonsultowała się z położną, aby zawiadomić ją, iż niedługo będą w szpitalu.

Jednakże ten czas zdecydowanie się wydłużył, gdyż Erika zaczęła niespodziewanie rodzić!

Poród na autostradzie

Do placówki zostało około 10 minut drogi, gdy Erika zaczęła odczuwać coraz silniejsze skurcze. Dziecko nie zamierzało już dłużej czekać.

W pewnym momencie pokręciłam głową i wtedy zdałam sobie sprawę, że zaraz urodzę.

Na nagraniu widać, jak kobieta zaczyna ciężko oddychać. W pewnym momencie oznajmiła mężowi, że musi przeć.

Musisz przeć? Co masz na myśli, mówiąc, że musisz przeć?! Nie możesz, kochanie.

Mężczyzna starał się zrobić wszystko, żeby jak najszybciej dotrzeć do szpitala. Skontaktował się też z położną, która powiedział mu, by się zatrzymał i zadzwonił na numer alarmowy. W tym czasie poród rozpoczął się już na dobre!

Młody ojciec zatrzymał się więc na autostradzie, wyskoczył z samochodu i otworzył drzwi od strony pasażera.

Widzę głowę dziecka! Już prawie koniec. Powiedz mi, co mam robić, proszę.

– słyszymy na nagraniu jak Troy krzyczy do dyspozytora.

Szczęśliwe rozwiązanie

Dyspozytorka nakazała mężczyźnie, aby wyjął czyste ręczniki. Jednakże nie zdążył po nie sięgnąć, bo jego żona właśnie urodziła. W ciągu zaledwie kilku chwil na świat przyszło ich trzecie dziecko.

Kiedy po raz pierwszy położyłam sobie córkę na klatce piersiowej, pierwszą myślą było, że musi zacząć płakać

– wspomina mama.

Po około 20 sekundach rozległ się płacz dziewczynki. Wówczas na twarzach rodziców pojawiła się wyraźna ulga. Niedługo potem przyjechała karetka, która zabrała ich do szpitala. Już na miejscu mama i dziecko zostały zbadane – obie były zupełnie zdrowe.

Na końcu filmiku Troy przyznaje, że powoli wychodzi z szoku. W końcu ich dziecko urodziło się na poboczu autostrady. Zapewne żadna przyszła mama nie bierze nawet pod uwagę takiego scenariusza.

Źródła: www.edziecko.pl, www.cp24.com, youtu.be
Fotografie: YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij