×

Rodzice otrzymają dodatkowe 300 złotych na każde dziecko. Jest tylko jeden warunek

Obecny rząd bardzo mocno stawia na rodzinę. W sobotę w czasie konwencji PiS premier Morawiecki dał polskim rodzinom kolejną obietnicę. Wiecie już jaką?

Pieniądze dla rodziny

W czasie konwencji PiS, Morawiecki po raz kolejny zadeklarował pomoc dla polskich rodzin. Obiecał rodzicom dodatkowe 300 złotych na wyprawkę szkolną dla każdego dziecka, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Pieniądze te będą wypłacane jednorazowo przed każdym rokiem szkolnym.

To będzie kolejny wielki, ważny element naszego programu społecznego – nie będzie tam żadnych warunków, to dla wszystkich rodziców. Rodzice zresztą wiedzą najlepiej, na co wydać pieniądze dla swoich dzieci

Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk 15 kwietnia w stacji TVN w czasie programu „Kawa na ławę” zdradził też, że pieniądze będą wypłacane już od września tego roku.

Obietnic jest więcej!

To nie jedyna obietnica złożona przez premiera Morawieckiego. Zadeklarował on również wprowadzenie minimalnej emerytury dla każdej kobiety, która urodziła przynajmniej czwórkę dzieci. O czym pisaliśmy już wcześniej.

Nikt nie robi więcej dla przyszłości Polski, przyszłości systemu emerytalnego, niż te panie, które wychowują dzieci w rodzinach wielodzietnych

Może Cię zainteresować