×

Polska wersja „Magii nagości”. Uczestnicy będą się dobierać na podstawie ciała

Polska wersja „Magii nagości” to program, na który z niecierpliwością czekało wielu widzów. Zoom TV wyemituje kontrowersyjne show, w którym uczestniczki i uczestnicy będą pokazywać się nago. W oparciu o budowę ciała wybiorą partnera lub partnerkę, z którą udadzą się na randkę.

Tego jeszcze nie było

Telewizja nieprzerwanie stara się czymś zadziwić widzów. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję oglądać już wiele emocjonujących programów, które pomogły wybić się wielu celebrytom. „Big Brother”, a później „Love Island” czy „Hotel Paradise” zyskały ogromną popularność. Widownia ceni bowiem programy epatujące seksualnością oraz wulgarnym słownictwem. Teraz producenci telewizyjni postanowili pójść o krok dalej, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom widzów.

Już wiosną tego roku stacja Zoom TV wyemituje polską wersję brytyjskiego formatu „Naked Attraction”. Program o nazwie „Magia nagości” będzie miał na celu połączenie uczestników i uczestniczek w pary. Widzowie będą śledzić na ekranach telewizorów rozwój relacji między mężczyznami i kobietami. W przeszłości program był już emitowanych m.in. w Niemczech, Rosji czy Finlandii i spotkał się tam z dużym zainteresowaniem. Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV w rozmowie z portalem Wirtualne Media stwierdził, że jest przekonany, że polska publiczność również pokocha to show.

Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji „Magii nagości”, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają jego zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich. Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność.

Polska wersja „Magii nagości”

Program „Magia nagości” będzie emitowany po godzinie 23.00, ponieważ jego uczestnicy wystąpią całkowicie nago. Zasady show są bardzo proste. Jeden z uczestników bądź jedna z uczestniczek będzie miała za zadanie wybrać jedną osobę, z którą uda się na randkę. Wyboru będzie musiała dokonać nie widząc twarzy przyszłego partnera, a jedynie jego ciało, łącznie z genitaliami. W momencie, gdy z szóstki kandydatów pozostanie dwójka, osoba wybierająca również musi się rozebrać i wówczas podjąć ostateczną decyzję. Pierwszy sezon będzie się składał z 12 odcinków, trwających 45 minut. Z pewnością spragnieni wrażeń Polacy już nie mogą się doczekać premierowego odcinka.

Fotografie: Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować