×

Polsat jednak urządzi Sylwestra 2020! Będzie to „największa domówka w Polsce”

Polsat jednak urządzi Sylwestra. Reklamuje go jako „największą domówkę w Polsce” i obiecuje moc atrakcji. Między innymi nauka tańca i horoskopy wróżbity Macieja…

Sylwester inny niż wszystkie

Tegoroczny Sylwester będzie się różnił od dotychczasowych. Pod koniec listopada minister zdrowia Adam Niedzielski, zapytany przez dziennikarzy, czy podczas sylwestrowych spotkań będzie obowiązywał limit 5 osób, nie wliczając gospodarzy, odpowiedział:

Nie mogę być taki nieludzki.

Ostatnio jednak zarówno on, jak i premier Mateusz Morawiecki zaostrzyli stanowisko i nie dość, że po 27 grudnia, gdy skończy się termin obecnie obowiązujących obostrzeń, nastąpi jeszcze większe zaostrzanie, to w noc sylwestrową wprowadzono tzw. „godzinę policyjną”.

Premier Morawiecki nie ukrywa, że najchętniej pozamykałby wszystkich w domach do połowy stycznia.

Natomiast szef resortu zdrowia zapytany na konferencji poświęconej Narodowemu Programowi Szczepień na Covid-19, czy będą wprowadzone nowe obostrzenia na czas świąt i ferii, stwierdził:

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że okres Sylwestra, okres ferii, to są kluczowe momenty, kluczowe chwile, które będą skutkowały ewentualną trzecią falą pandemii.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Polsat jednak urządzi Sylwestra

W tej sytuacji stacje telewizyjne, oprócz TVP, zrezygnowały z koncertów sylwestrowych w dotychczasowej formie. Telewizja publiczna postanowiła, mimo pandemii, wynająć amfiteatr w Ostródzie i rozpoczęła budowę sceny.

Polsat zdecydował się na formułę bez udziału publiczności. Swój koncert sylwestrowy reklamuje jako „największą domówkę w Polsce”. Program rozpocznie się 31 grudnia 2020 o godzinie 20.00 i poprowadzą go dwie pary: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, czyli duet znany z „Tańca z gwiazdami” oraz Rafał Maserak, ostatnio coraz chętniej wprawiający się w konferansjerce i Karolina Gilon.

Polsat obiecuje moc atrakcji, w tym naukę tańca prowadzoną przez Maseraka, horoskopy dla każdego znaku zodiaku przygotowane przez wróżbitę Macieja oraz występy artystów. Stacja zapewnia, że koncert odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym w dwóch studiach, żeby uniknąć tłoku.

Na żywo wystąpią m.in.: Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber&InoRos., a nawet (nie uwierzycie!) Marta „Mandaryna”  Wiśniewska. Stacja zapowiada, że repertuar dla siebie znajdą zarówno wielbiciele muzyki lat 90., jak i fani rytmów latina. Loona zaśpiewa Bailando i Vamos a la Playa, a zespół Fin Factory swoje największe przeboje. Wpadnie też, jak zwykle, Boney M. Wykonawcom będą towarzyszyli tancerze z grupy Tomasza Barańskiego NEXT.

Będziecie oglądać?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Źródła: www.onet.pl, www.onet.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij