×

Kartka w windzie o imprezie. Czy to dobry pomysł? On postanowił to sprawdzić

Nie ma co ukrywać, że mieszkając w bloku nie możemy myśleć tylko o sobie. Trzeba mieć na uwadze, że na przykład nasze głośne imprezy mogą przeszkadzać innym mieszkańcom. Jak można rozwiązać taki problem? Sposobów może być wiele. Jednak zdecydowanie najprostszym z nich jest kartka w windzie obwieszczająca nadchodzącą imprezę. Nic dziwnego, że ludzie wykorzystują takie sposoby komunikacji.

Kartka w windzie o imprezie

Komunikacja między mieszkańcami bloku za pomocą kartek i ogłoszeń należy do najprostszych. Wystarczy nakleić ogłoszenie i większość sąsiadów powinna je przeczytać. Właśnie dlatego mieszkaniec jednego z bloków w Kwidzynie w województwie pomorskim postanowił przykleić kartkę w widocznym miejscu z uprzejmą prośbą do swoich sąsiadów. Ten prosty gest sprawił, że jego sąsiedzi bardziej życzliwym okiem spojrzeli na jego imprezowe plany, które dla nich mogłyby być nieco problematyczne, np. ze względu na hałasy.

W windzie wywiesił karteczkę, na której można było przeczytać:

Drodzy mieszkańcy! W najbliższą sobotę w godzinach wieczornych na II piętrze odbędzie się przyjęcie urodzinowe. W związku z tym bardzo prawdopodobne, iż będzie trochę głośniej niż zwykle, za co z góry przepraszam. Dziękuję bardzo za wyrozumiałość. Miłego dnia!

Kartka w windzie o imprezie
Instagram

Kartka w widzie. Reakcja sąsiadów

Jak się okazuje, już samo wywieszenie takiej kartki pokazało, że sąsiedzi ogłoszeniodawcy są bardzo wyrozumiali. W odpowiedzi niektórzy z nich postanowili nawet złożyć życzenia jubilatowi. Co więcej, wyrazili nawet chęć wzięcia udziału imprezie. Na kartce napisali:

Gdyby ktoś z gości nie dopisał, możemy wpaść. Dobrej zabawy!

Sto lat!

STÓWKA!

Miłej zabawy

Zabrakło info, na którą godzinę i jaki strój obowiązuje.

Zdjęcie kartki z tej windy pojawiło się na Instagramie popularnej influencerki – Mai Kołodziejczyk, którą znana jest również pod nikiem @pukkalifestyle. Załączyła fotografię i napisała:

Ogłoszenie w naszej windzie – hit! Sąsiedzie chcieli nam dać znać, że szykuje się u nich biba. Reszta poczuła klimat i powstało z tego niezłe party story

Jak widać wywieszenie kartki przy windzie lub w windzie może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Źródła: www.instagram.com, www.o2.pl
Fotografie: Instagram, Pxhere (miniatura wpisu), www.instagram.com, pxhere.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij