×

Policja udostępnia wizerunek gwałciciela. „Wyrządził krzywdę dziewczynce i odjechał”

19 września w Zduńskiej Woli doszło do tragicznego zdarzenia. Obcy mężczyzna wykorzystał seksualnie nieletnią dziewczynkę, po czym uciekł. Teraz policja udostępnia wizerunek gwałciciela. Jeśli go znasz, bądź widziałeś, nie wahaj się i zadzwoń na policję.

Informacje o napastniku

Poszukiwany mężczyzna ma około 40-50 lat. Wiadomo również, że po ulicach Zduńskiej Woli przemieszcza się na rowerze.

Do sieci trafiło zdjęcie gwałciciela, które pochodzi z kamer miejskiego monitoringu. Ponadto przygotowano również portret pamięciowy, w oparciu o zeznania pokrzywdzonej dziewczynki, który jest naprawdę dokładny. Funkcjonariusze apelują o pomoc każdego, kto wie coś na temat poszukiwanego.

Policja udostępnia wizerunek gwałciciela

Portret pamięciowy napastnika

Niespełna tydzień temu doszło do wykorzystania małoletniej dziewczynki

Mł. insp. Joanna Kącka z łódzkiej policji wyznała, że dziecko nie odniosło obrażeń.

Dziewczynka dobrze zapamiętała wygląd napastnika. Na podstawie jej relacji sporządzono portret pamięciowy.

Poszukiwany ma od 40 do 50 lat. Jest szczupłej budowy ciała, ma wyraźnie zarysowaną łysinę

Zdjęcie gwałciciela z kamer monitoringu

Co jeszcze wiadomo na temat poszukiwanego?

W chwili napaści seksualnej miał być ubrany w jaskrawą bluzę z napisem AQUA, krótkie czarne spodenki i dodatkowo miał na nogach ciemne leginsy. Wiadomo również, że mężczyzna nosi okulary korekcyjne. Po ulicach Zduńskiej Woli przemieszczał się na rowerze górskim, koloru czerwonego. Do bagażnika miał przytwierdzone torby turystyczne (w kolorze czarnym i białym). Natomiast na kierownicy znajdowała się torba z czerwonym kaskiem rowerowym.

Zdjęcie gwałciciela z kamer monitoringu

Funkcjonariusze policji apelują o pomoc

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje w tej sprawie, bądź znasz lub kojarzysz przestępcę, zadzwoń i pomóż go schwytać. Nie pozwólmy, by dalej chodził bezkarnie po ulicach miasta i wyrządzał krzywdę niewinnym.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub posiadają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, prosimy o kontakt. Informacje można przekazywać bezpośrednio funkcjonariuszowi, który bada sprawę pod numerem 601 356 422. Na zgłoszenia czeka też dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, pod numerem 43 824 43 11 oraz 43 824 43 03

Wspólnie możemy go znaleźć!

Polecane

Może Cię zainteresować