×

Pola Wiśniewska o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. Nie wytrzymała!

Pola Wiśniewska o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. Żona lidera zespołu „Ich Troje” odpowiedziała na złośliwy komentarz internautki pod wspólnym zdjęciem pary. Zdjęciem, które zostało opatrzone romantycznym opisem. Trafiła w punkt?

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska tworzą zgraną parę

Niegdyś Michał Wiśniewski był na ustach całej Polski. Wraz z zespołem „Ich Troje” zrobił karierę, o jakiej wielu może tylko pomarzyć. Niewątpliwie zawodowo wspiął się na szczyty. Niemniej jednak w życiu prywatnym zaliczył wiele wzlotów i upadków. Gwiazdor ma za sobą cztery nieudane małżeństwa. Jego żonami były kolejno: Magda Femme, Marta Wiśniewska, Ania Świątczak i Dominika Tajner.

Obecnie żoną Michała Wiśniewskiego jest Pola Wiśniewska. Oboje pobrali się w 2020 roku. Co więcej, w styczniu 2021 roku na świat przyszedł pierwszy syn pary, chłopiec imieniem Falco. Chłopiec jest pierwszym wspólnym dzieckiem pary, a zarazem piątym dzieckiem Poli Wiśniewskiej i piątym dzieckiem Michała Wiśniewskiego (oboje mają dzieci z poprzednich związków).

Pola Wiśniewska o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim

Mimo burzliwych przeszłości, małżonkowie wydają się być ze sobą bardzo szczęśliwi, czego wyraz dają w mediach społecznościowych. Godny uwagi jest najnowszy post Poli Wiśniewskiej. Na zdjęciu widzimy uśmiechniętą i wtuloną w siebie parę. Całość dopełnia romantyczny opis.

Życie jest nieprzewidywalne. Kiedy wydaje nam się, że nic dobrego już nas nie spotka, los – na nasze szczęście – rzuca na naszą drogę osobę, która jednym spotkaniem, jedną rozmową czy zwyczajną uprzejmością odmienia nasze życie

– czytamy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

W komentarzach internautów pojawiło się wiele ciepłych słów i przychylnych opinii pod adresem pary. Nie wszystkie jednak takie były. Pojawiły się również mniej przyjemne wpisy i niewygodne pytania. Jedno z nich nawiązywało do przeszłości Michała.

Ja tak z czystej ciekawości, znając Twoje kochliwe serce, ile jeszcze do rozwodu?

Pola postanowiła nie pozostawiać tego bez odpowiedzi.

Chyba z czystej złośliwości

– skomentowała.

W obronie żony Michała Wiśniewskiego szybko stanęli fani. Jedna z internautek napisała krótko, że „każdy powinien zająć się własnym życiem, sprzątać na swoim podwórku, a ulica będzie czysta”.

Źródła: dziendobry.tvn.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij