×

Fanka napisała przykry komentarz o Dodzie. Nowy ukochany artystki natychmiast zagregował

Związek Dariusza Pachuty i Dody od jakiegoś czasu nie jest już skrzętnie ukrywaną tajemnicą. Ostatnio para wybrała się w podróż do Wietnamu, skąd zdają relację na swoich InstaStories. Pewna internautka bezwzględnie skrytykowała strój wokalistki. Dariusz po raz pierwszy postanowił zabrać głos. Ukochany stanął w obronie Dody, dając hejterce ciętą ripostę.

Nieprzyjemna sytuacja z wakacji

Kiedy rozrywkowy program „Doda. 12 kroków do miłości” dobiegł do końca, Doda wyznała, że jest zakochana. Miłości nie odnalazła jednak w programie lecz poza nim. Początkowo nie chciała zdradzać, z kim się spotyka, jednak w końcu dodała zdjęcie z ukochanym na swoim InstaStories. Piosenkarka związała się z zapalonym podróżnikiem i sportowcem Dariuszem Pachutem.

Teraz zakochani wybrali się na pierwszą wspólną podróż do Azji. Co jakiś czas wrzucają do sieci romantyczne zdjęcia i nagrania z egzotycznego kraju. Ostatnio podzielili się z fanami pewną nieprzyjemną sytuacją. Mianowicie obsługa hotelowej restauracji wyprosiła wokalistkę z hotelowej restauracji, ponieważ strój Dody nie był odpowiedni. Piosenkarka była ubrana w srebrny stanik i stringi które miała przepasane spódniczką z pasków. Pewna internautka nie zostawiła na Dodzie suchej nitki.

Ukochany stanął w obronie Dody

Rabczewska mimo tego, że nie chciała, aby jej wybranek istniał w przestrzeni publicznej to ostatnio coraz częściej dodaje relacje z ukochanym. Pachut również postanowił podzielić się swoim szczęściem. Jednak ostatnia sytuacja w hotelowej restauracji, gdzie wokalistkę poproszono o zmianę stroju zbulwersowała jedną z obserwatorek. Kobieta zwróciła się do Dariusza w mocnym komentarzu.

Chłopie, z kim ty się związałeś? Czy musimy codziennie czytać o tym, jaki wstyd robi Dorotka? […] I to jest przykład braku klasy, elegancji, kultury. Hotel to nie prywatna rezydencja, to nie prywatny jacht, nie plaża. […] Jeżdżę od wielu lat do bardzo dobrych hoteli, gdzie są klienci z całego świata, bardzo rzadko zdarzyło mi się być świadkiem, żeby ktoś przyszedł na śniadanie w majtkach z frędzlami i biustonoszu. Kobieta elegancka wie, jak się ubrać, nie musi eksponować golizny, żeby przyciągnąć uwagę. To nie scena w remizie

– pisała rozwścieczona internautka.

Instagram

Jak do tej pory wybranek Dody nie był zbyt wylewny. Jednak czara goryczy się przelała i ukochany stanął w obronie Dody. Od początku wyjazdu na wokalistkę spłynęło sporo negatywnych komentarzy, związanych przede wszystkim z jej wyzywającymi kreacjami. Tym razem Pachut postanowił zabrać głos.

Oczywiście, że nie musi pani codziennie czytać, ale widocznie nie może się pani oprzeć. Proponuje więcej luzu i choć trochę poczucia humoru, inaczej wrzody gwarantowane. Wierność fanki zawsze w cenie”

– skomentował Dariusz.

Źródła: www.fakt.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x